Zbiórka na leczenie zębów Oliwierka - miniaturka zdjęcia

na leczenie zębów Oliwierka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka na leczenie zębów Oliwierka - zdjęcie główne

na leczenie zębów Oliwierka

392 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Matthew King - awatar

Matthew King

Organizator zbiórki

Cześć Wszystkim Zwracam się do Was z ogromną prośbą ! Chodzi o ekstrakcje (usunięcie) "mlecznych ząbków (mojego Synka), zabieg musi być wykonany pod narkozą mój Syn ma chore serce więc nie może odbyć zwykłego wyrwania Zębów pod znieczuleniem musi być to specjalistyczny zabieg , niestety mamy małe kłopoty finansowe tym bardziej że zostało mało czasu a Pieniądze musimy uzbierać do 4 Września kwota która musimy mieć to jest 2500 zł.niestety ja jak nie którzy ludzie nie mogę iść do swojej rodziny żeby mi pomogła bo niestety jej nie mam mam tylko mamę która nie ma też kolorowo ! z Początku myślałem że to wstyd prosić o Pomoc ale póżniej zdałem sobie sprawę że nie jest wstydem po prosić drugiego człowieka o Pomoc ! Skoro i ja pomagałem ludziom którzy kiedyś tego potrzebowali ! Więc nie jest wskazane kto ile ma dać tylko zwaracam się z Prośba kto ile może w tym wypadku każdy Grosz się liczy a ja z Siebie dam ja najwiecej i postaram się zarobić jak najwiecej! Po tej zbiórce i zabiegu przedstawimy Fakture od Stomatologa !

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
392 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Matthew King - awatar

Matthew King

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Dominika Pałac - awatar
Dominika Pałac
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jacek - awatar
Jacek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina - awatar
Karolina
1
Żaneta - awatar
Żaneta
50
Karolinka Karolinka - awatar
Karolinka Karolinka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij