Walka o sprawność trwa - wesprzyj moją rehabilitację
Od 9 lat choruję na guza mózgu. To trudna, wyniszczająca walka, która trwa nieprzerwanie – za mną liczne operacje, chemioterapia, chwile nadziei i bolesne momenty zwątpienia. Choroba zostawiła trwały ślad – zarówno na moim ciele, jak i w codziennym funkcjonowaniu. Mimo wszystko się nie poddaję. Nadal walczę. Nadal wierzę.
Nie jestem w pełni wolna od choroby - w mojej głowie nadal znajduje się 16-milimetrowy guz, którego nie dało się całkowicie usunąć ze względu na jego bardzo niebezpieczne położenie. Przede mną ciągłe kontrole i badania, ponieważ nie wiadomo, czy guz nie zacznie się ponownie rozwijać. W każdej chwili może pojawić się konieczność podjęcia kolejnych trudnych decyzji medycznych.
Guz zlokalizowany jest przy pniu mózgu – obszarach odpowiedzialnych za najważniejsze funkcje życiowe, koordynację ruchową i równowagę. Przeprowadzone tam operacje trwale wpłynęły na precyzję działania tych struktur. Mam również uszkodzony błędnik – nawet zwykłe spojrzenie z zamkniętymi oczami w górę wywołuje u mnie zawroty głowy, a szybkie ruchy bywają niemożliwe.
Dodatkowo – od samego początku choroby – zmagam się z uporczywym, skomplikowanym w moim przypadku widzeniem podwójnym. To bardzo uciążliwe w codziennym życiu. Jestem już po dwóch operacjach okulistycznych i obecnie czekam na ich efekty, mając nadzieję na poprawę widzenia i większy komfort funkcjonowania.
Skutki leczenia nowotworu – szczególnie chemioterapii – to nie tylko fizyczne ograniczenia. Zmagam się również z zaburzeniami funkcji poznawczych, problemami z pamięcią i gospodarką hormonalną. Mimo tego staram się żyć najpełniej, jak potrafię. Studiuję – jestem studentką II roku pedagogiki specjalnej, specjalności logopedia. Nauka daje mi sens, cel i nadzieję na przyszłość.
Dziś najważniejsza w mojej walce jest rehabilitacja – regularna, specjalistyczna i kosztowna. Dzięki niej mogę odzyskiwać sprawność, większą samodzielność i cieszyć się zwyczajnymi chwilami każdego dnia. Niestety, koszty przerastają moje możliwości finansowe.
Dlatego z całego serca proszę o wsparcie. Każda złotówka, każde udostępnienie tej zbiórki to dla mnie ogromna pomoc.
To dzięki ludziom takim jak Ty – pełnym serca i empatii – mam siłę walczyć dalej.
Dziękuję z całego serca za każdą nawet najmniejszą wpłatę, każde udostępnienie i każde dobre słowo.https://www.facebook.com/share/197nU84JgZ/?mibextid=wwXIfr
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.
Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.
Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.
Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.
W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).
W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.
Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.
Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.
Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.
Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.
Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej: