
Kochani bardzo potrzebuje wsparcia mój synek ma 4 latka os urodzenia miał niedobór żelaza przez co podawane było mi żelazo w płynie Niestety na jedno pomogło a ma drugie zaszkodziło.Obecnie synek nie ma zębów zostały mi same dziąsła.Ma trudności przy jedzeniu.Potrzebne jest pilne leczenie niestety kosztowne aby stałe zęby były zdrowe.Bardzo proszę o pomoc
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!