Zbiórka Agi bieg po zdrowie - zdjęcie główne

Agi bieg po zdrowie

28 116 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 338 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Szopa - awatar

Marta Szopa

Organizator zbiórki

Agnieszka jest zawsze uśmiechnięta i radosna. Wszystkich dookoła zaraża pogodą ducha, nawet kiedy to ona przechodzi trudne chwile. Przy jej temperamencie tylko chustka na głowie może sugerować, że Aga toczy najtrudniejszą walkę w swoim 30-letnim życiu. To walka z uśmiechem, ale podszytym strachem. Walka o zdrowie i przyszłość dla swoich dzieci.

Dzieci, miłość bieganie i Aga

Ostatnie lata nie były dla Agnieszki łatwe, ale dwójka dzieci to jej ogromna siła napędowa. To dla nich Aga postanowiła zawalczyć o spokój i harmonię w życiu. Niedługo później znalazła nową pasję – bieganie.

I to właśnie w tym momencie życie zafundowało jej jedną z najtrudniejszych tras do pokonania.

Potrójnie ujemny rak piersi z wysokim indeksem proliferacyjnym. Rak – to brzmi tak nierealnie, kiedy choroba dotyka kogoś bliskiego albo nas samych. Diagnoza była szokiem dla Agi i jej najbliższych. Okazało się, że podstępny przeciwnik już od dawna rozwijał się w jej ciele, ale po cichu. Niestety również szybko i agresywnie. 

Do zawodów Agnieszka przygotowywała się miesiącami. Tym razem leczenie musiało wystartować od razu, bez zbędnych treningów. Na szczęście Aga trafiła na doskonałych lekarzy, którzy plan opracowali błyskawicznie. Dziś już wiemy, że rak Agnieszki reaguje na chemioterapię. Niemniej jednak każde USG to ogromny strach. Czy nowotwór dał już przerzuty do węzłów chłonnych? Czy wyczerpujące leczenie w ogóle przyniesie upragniony skutek?

Agnieszka zawsze była tą, która pomagała i wspierała innych. Rzadko o pomoc prosiła sama. Teraz nie ma wyjścia. 

Opowiadanie o chorobie nie jest łatwe, ale my – jej Przyjaciele - wiemy, że Aga potrzebuje teraz wsparcia nie tylko mentalnego, ale też finansowego. Większość kosztownego leczenia jest oczywiście dotowana z NFZ, ale leki, odpowiednia dieta, suplementy i koszty rehabilitacji już nie. Znacznie przewyższają one obecnie skromny budżet domowy Agi. Tym bardziej, że Aga od momentu diagnozy nie może być aktywna zawodowo. 

Naprawdę w tym momencie każda pomoc się liczy. Aga ma wielkie pokłady pozytywnej energii i nieskończoną wolę walki. Głęboko w sercach wiemy, że i tę trasę Aga pokona na medal. Potrzeba jej tylko trochę naszej pomocy!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Ciupek - awatar

  Ciupek

  04.06.2022
  04.06.2022

  :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.05.2022
  17.05.2022

  STARSZY PAN CHORUJĄCY NA NIEULECZALNE CHOROBY W STOPNIU ZAAWANSOWANYM MIESZKAJĄCY SAM Z CIĘŻKO CHORYM PIESKIEM I KOTEM POTRZEBUJE PILNEJ POMOCY ‼️‼️PAN CODZIENNIE MYŚLI O SAMOBOJSTWIE, BOI SIĘ OTWIERAC DRZWI GDY KTOŚ PUKA, ŻYJE BEZ PRĄDU, NIE STAĆ GO NA JEDZENIE I LECZENIE. WSZYSTKO CO MA PRZEZNACZA NA LECZENIE PIESKA I NA KARMĘ DLA ZWIERZĄ. https://www.dobrazbiorka.pl/bstwx5vatj

 • Karolina Stolarek - Bailey - awatar

  Karolina Stolarek - Bailey

  13.05.2022
  13.05.2022

  Walcz Aga ❤️ Trzymam kciuki za Ciebie 🥰😘

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.05.2022
  13.05.2022

  BLAGMA BLAGAM BLAGAM MOJE MALEŃSTWO UMRZE NIE POTRAFIĘ SPOJRZEĆ W OCZY MOJEGO MALEŃSTWA I POWIEDZIEĆ, ŻE UMRZE BO NIE STAĆ MNIE NA JEGO LECZENIE. W PORTFELU MAM DOSŁOWNIE 37 ZŁOTYCH. W PIĄTEK SKOŃCZĄ SIĘ NAM LEKI I KARMA. https://dotuje.pl/moje-malenstwo-umiera

 • MM-P - awatar

  MM-P

  13.05.2022
  13.05.2022

  Pani Agnieszko, serdeczne uściski!

28 116 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 338 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Szopa - awatar

Marta Szopa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 338

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wiesława - awatar
Wiesława
50
Piotr - awatar
Piotr
50
Kinga - awatar
Kinga
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Koniar - awatar
Koniar
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tomcio Paluch - awatar
Tomcio Paluch
100
Paweł Stankiewicz - awatar
Paweł Stankiewicz
300
Ciupek - awatar
Ciupek
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij