
Witam wszystkich
Mam na Imie Natalia jestem mamą niepełnosprawnego syna Mykhaila. Od samego urodzenia syn choruje na rzadkie genetyczne zachorowanie zespołu SMS i temu toważyszą padaczki i wielu innych chorób. Za jeden rok Michał chorował 5 razy na zapalenie płuc I był w bardzo ciężkim stanie. Teraz Michała stan bardzo się pogorszył.W swoje osiem lat Michał przeżył bardzo dużo bólu on, nie mòwi, sam nie siedzi, nie chodzi. Michał jest pod troskliwą opieką rodziców oraz lekarzy ale wymaga intensywnej rehabilitacji oraz stałych konsultacji neurologa, okulisty, gastrologa, ortopedy, endokrynologa, laryngologa, genetyka. Ale ja jak mama nie tracę nadziei na lepszy stan mojego dziecka. Z powodu częstych wizytów u lekarzów i szpitalach Michał bardzo potrzebuje rehabilitacyjny fotel Hernik dla samochodu. Jego potrzeby związane z codziennym funkcjonowaniem są ogromne i bardzo kosztowne dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc kto ma możliwość dołączyć się do zbiórki dla Michała
Jeśli zostaną pieniądze ze zbiórki na fotel zakupimy wózek.
Dziękujemy z całego serca❤️
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!