Zbiórka Pasja Lotnicza - zdjęcie główne

Pasja Lotnicza

0 zł z 88 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Piotr Kwiatkowski - awatar

Piotr Kwiatkowski

Organizator zbiórki

Jestem pasjonatem lotnictwa. Od lat marze o tym, żeby zrobić coś związanego z moja pasją, coś co pozwoli mi się realizować a jednocześnie da radość i satysfakcję innym. 

Posiadam biznesplan i szczegółowo zaprojektowany pomysł profesjonalnej, społecznościowej strony internetowej, kierowanej zarówno do innych Pasjonatów lotnictwa, do osób związanych z lotnictwem jak i do klientów tej branży.

Zbieram pieniądze na utworzenie profesjonalnej strony internetowej Passion for Aviation, która będzie zawierać sklep internetowy, forum, wiadomości, wypożyczalnię sprzętu/książek/literatury/mediów tematycznych, encyklopedie/leksykony i wykazy, galerię zdjęć i filmów, dział humorystyczny, gry, konkursy, akcje lojalnościowe, programy społecznościowe, organizację wspólnych wyjazdów, autorską aplikację lokalizacji miejsc związanych z lotnictwem, możliwość współtworzenia wirtualnych powieści o tematyce lotniczej.

Cała kwota obejmuje utworzenie strony, reklamę, roczne wynagrodzenie redaktora, zakup artykułów do sklepu, niezbędnego wyposażenia oraz wynajem biura - inwestycje do czasu zanim strona zacznie być dochodowa. 

Bez Waszej pomocy nie mam możliwości utworzenia pierwszej społecznościowej lotniczej strony internetowej, na której znajdziesz wszystko czego szukasz w temacie. 
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 88 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Piotr Kwiatkowski - awatar

Piotr Kwiatkowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij