Zbiórka Pasja Lotnicza - zdjęcie główne

Pasja Lotnicza

0 zł  z 88 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Kwiatkowski - awatar

Piotr Kwiatkowski

Organizator zbiórki

Jestem pasjonatem lotnictwa. Od lat marze o tym, żeby zrobić coś związanego z moja pasją, coś co pozwoli mi się realizować a jednocześnie da radość i satysfakcję innym. 

Posiadam biznesplan i szczegółowo zaprojektowany pomysł profesjonalnej, społecznościowej strony internetowej, kierowanej zarówno do innych Pasjonatów lotnictwa, do osób związanych z lotnictwem jak i do klientów tej branży.

Zbieram pieniądze na utworzenie profesjonalnej strony internetowej Passion for Aviation, która będzie zawierać sklep internetowy, forum, wiadomości, wypożyczalnię sprzętu/książek/literatury/mediów tematycznych, encyklopedie/leksykony i wykazy, galerię zdjęć i filmów, dział humorystyczny, gry, konkursy, akcje lojalnościowe, programy społecznościowe, organizację wspólnych wyjazdów, autorską aplikację lokalizacji miejsc związanych z lotnictwem, możliwość współtworzenia wirtualnych powieści o tematyce lotniczej.

Cała kwota obejmuje utworzenie strony, reklamę, roczne wynagrodzenie redaktora, zakup artykułów do sklepu, niezbędnego wyposażenia oraz wynajem biura - inwestycje do czasu zanim strona zacznie być dochodowa. 

Bez Waszej pomocy nie mam możliwości utworzenia pierwszej społecznościowej lotniczej strony internetowej, na której znajdziesz wszystko czego szukasz w temacie. 
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 88 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Kwiatkowski - awatar

Piotr Kwiatkowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij