Zbiórka Spanielove marzenie Barona. - zdjęcie główne

Spanielove marzenie Barona.

1 550 zł  z 850 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Cikała - awatar

Aleksandra Cikała

Organizator zbiórki

Jak to jest marzyć o domu? Nie mieć swojego kąta, człowieka który będzie cię kochał, okazywał wsparcie gdy tego potrzebujesz? Zabierał cię na spacery, cieszył się gdy nauczy cię komendy? Baron, młody pies w typie Cocker Spaniela Angielskiego o pięknym rudym umaszczeniu. Chłopak ma dopiero 2 lata, a już 3 powroty z  adopcji. Pierwsza osoba kobieta w sile wieku znająca się na spanielach, wręcz zakochana w Baronie, niestety po jednym, jedynym dniu w domu Baronek został zwrócony, kobieta zapytana o powód odpowiedziała że ugryzł... 

Chłopak wrócił do schroniska, w pewnym momencie swojego pobytu został pogryziony przez innego psa z boksu. Wizyta u weterynarza i założenie szwów na szyi. Po tym incydencie Baron upadł na duchu. Był ospały, nie tryskała z niego radość jak niegdyś, nie reagował entuzjazmem na nawoływania wolontariuszy, po prostu stracił chęci do życia, a schroniskowa rzeczywistość przytłoczyła go swoimi rozmiarami.

Następnie nastąpiła druga adopcja, młoda para którą za serduszko złapała historia Barona. Niestety i tym razem Baron wrócił z adopcji...  Mijały dni, powoli odnajdował się w ciężkiej rzeczywistości. Praca nad przywróceniem jego pozytywnej energii i życiowego optymizmu nadal trwała, pojawiła się jednak szansa! Kobieta znająca rasę i ewentualne problemy związane z wprowadzaniem go do domu. Po godzinie zaczęły się kłopoty, a po kilku dniach batalii z Baronem po raz trzeci i ostatni został zwrócony do schroniska. 

Baron w schronisku nie przejawia agresji, bardzo szybko się uczy, jest odważny i karny. 

Aktualnie Baron przebywa już w hotelu na Pomorzu, nadal szuka tego jedynego i ukochanego domu, chłopak najpewniej będzie przejawiał bronienie zasobów ale według relacji hotelu jest to do dość szybkiego wypracowania, akceptuje inne psy jak i obcych ludzi.

Szukamy dla niego domu świadomego który nie odda go po 1 nie udanej próbie, a będzie walczył o los naszej ,,kaczuszki''.

Na chwilę obecną zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc na uzbieranie kolejnych miesięcy hotelowania Barona.

W imieniu Barona bardzo prosimy o nawet minimalne czy symboliczne wpłaty, każdy pies zasługuje na szczęście i szansę na lepsze jutro i dobrą opiekę którą Baron otrzymuje w hotelu.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Aleksandra Cikała - awatar

  Aleksandra Cikała

  25.07.2019
  25.07.2019

  Bardzo prosimy o wsparcie na pokrycie faktury za hotel baron!

  Zdjęcie aktualizacji 34 792

Komentarze


 • Ania Cygal - awatar

  Ania Cygal

  21.02.2019
  21.02.2019

  Powodzenia "kaczuszko" ❤️

 • Ilona i Biszkopt - awatar

  Ilona i Biszkopt

  10.02.2019
  10.02.2019

  Baron, 3maj się, będzie dobrze:) Pozdrawiamy:)

  • Aleksandra Cikała - awatar

   Aleksandra Cikała - Organizator zbiórki

   10.02.2019
   10.02.2019

   Bardzo dziękujemy <3

1 550 zł  z 850 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Cikała - awatar

Aleksandra Cikała

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 58

Nosi 🙂 - awatar
Nosi 🙂
10
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania Cygal - awatar
Ania Cygal
240
Iwona - awatar
Iwona
10
Sandra K. - awatar
Sandra K.
50
Alicja - awatar
Alicja
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Elżbieta Musiałowska - awatar
Elżbieta Musiałowska
20
Lukas Red - awatar
Lukas Red
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij