Zbiórka Spanielove marzenie Barona. - miniaturka zdjęcia

Spanielove marzenie Barona.

Zbiórka Spanielove marzenie Barona. - zdjęcie główne

Spanielove marzenie Barona.

1 550 zł z 850 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Wpłać teraz
 
Aleksandra Cikała - awatar

Aleksandra Cikała

Organizator zbiórki

Jak to jest marzyć o domu? Nie mieć swojego kąta, człowieka który będzie cię kochał, okazywał wsparcie gdy tego potrzebujesz? Zabierał cię na spacery, cieszył się gdy nauczy cię komendy? Baron, młody pies w typie Cocker Spaniela Angielskiego o pięknym rudym umaszczeniu. Chłopak ma dopiero 2 lata, a już 3 powroty z  adopcji. Pierwsza osoba kobieta w sile wieku znająca się na spanielach, wręcz zakochana w Baronie, niestety po jednym, jedynym dniu w domu Baronek został zwrócony, kobieta zapytana o powód odpowiedziała że ugryzł... 

Chłopak wrócił do schroniska, w pewnym momencie swojego pobytu został pogryziony przez innego psa z boksu. Wizyta u weterynarza i założenie szwów na szyi. Po tym incydencie Baron upadł na duchu. Był ospały, nie tryskała z niego radość jak niegdyś, nie reagował entuzjazmem na nawoływania wolontariuszy, po prostu stracił chęci do życia, a schroniskowa rzeczywistość przytłoczyła go swoimi rozmiarami.

Następnie nastąpiła druga adopcja, młoda para którą za serduszko złapała historia Barona. Niestety i tym razem Baron wrócił z adopcji...  Mijały dni, powoli odnajdował się w ciężkiej rzeczywistości. Praca nad przywróceniem jego pozytywnej energii i życiowego optymizmu nadal trwała, pojawiła się jednak szansa! Kobieta znająca rasę i ewentualne problemy związane z wprowadzaniem go do domu. Po godzinie zaczęły się kłopoty, a po kilku dniach batalii z Baronem po raz trzeci i ostatni został zwrócony do schroniska. 

Baron w schronisku nie przejawia agresji, bardzo szybko się uczy, jest odważny i karny. 

Aktualnie Baron przebywa już w hotelu na Pomorzu, nadal szuka tego jedynego i ukochanego domu, chłopak najpewniej będzie przejawiał bronienie zasobów ale według relacji hotelu jest to do dość szybkiego wypracowania, akceptuje inne psy jak i obcych ludzi.

Szukamy dla niego domu świadomego który nie odda go po 1 nie udanej próbie, a będzie walczył o los naszej ,,kaczuszki''.

Na chwilę obecną zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc na uzbieranie kolejnych miesięcy hotelowania Barona.

W imieniu Barona bardzo prosimy o nawet minimalne czy symboliczne wpłaty, każdy pies zasługuje na szczęście i szansę na lepsze jutro i dobrą opiekę którą Baron otrzymuje w hotelu.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Aleksandra Cikała - awatar

  Aleksandra Cikała

  25.07.19
  25.07.19

  Bardzo prosimy o wsparcie na pokrycie faktury za hotel baron!

  Zdjęcie aktualizacji 34 792

Komentarze


 • Ania Cygal - awatar

  Ania Cygal

  21.02.19
  21.02.19

  Powodzenia "kaczuszko" ❤️

 • Ilona i Biszkopt - awatar

  Ilona i Biszkopt

  10.02.19
  10.02.19

  Baron, 3maj się, będzie dobrze:) Pozdrawiamy:)

  • Aleksandra Cikała - awatar

   Aleksandra Cikała - Organizator zbiórki

   10.02.19
   10.02.19

   Bardzo dziękujemy <3

1 550 zł z 850 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Wpłać teraz
 
Aleksandra Cikała - awatar

Aleksandra Cikała

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 58

Nosi 🙂 - awatar
Nosi 🙂
10
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania Cygal - awatar
Ania Cygal
240
Iwona - awatar
Iwona
10
Sandra K. - awatar
Sandra K.
50
Alicja - awatar
Alicja
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Elżbieta Musiałowska - awatar
Elżbieta Musiałowska
20
Lukas Red - awatar
Lukas Red
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij