Aleksandra Cikała - awatar

Aleksandra Cikała

Organizator zbiórki

Jak to jest marzyć o domu? Nie mieć swojego kąta, człowieka który będzie cię kochał, okazywał wsparcie gdy tego potrzebujesz? Zabierał cię na spacery, cieszył się gdy nauczy cię komendy? Baron, młody pies w typie Cocker Spaniela Angielskiego o pięknym rudym umaszczeniu. Chłopak ma dopiero 2 lata, a już 3 powroty z  adopcji. Pierwsza osoba kobieta w sile wieku znająca się na spanielach, wręcz zakochana w Baronie, niestety po jednym, jedynym dniu w domu Baronek został zwrócony, kobieta zapytana o powód odpowiedziała że ugryzł... 

Chłopak wrócił do schroniska, w pewnym momencie swojego pobytu został pogryziony przez innego psa z boksu. Wizyta u weterynarza i założenie szwów na szyi. Po tym incydencie Baron upadł na duchu. Był ospały, nie tryskała z niego radość jak niegdyś, nie reagował entuzjazmem na nawoływania wolontariuszy, po prostu stracił chęci do życia, a schroniskowa rzeczywistość przytłoczyła go swoimi rozmiarami.

Następnie nastąpiła druga adopcja, młoda para którą za serduszko złapała historia Barona. Niestety i tym razem Baron wrócił z adopcji...  Mijały dni, powoli odnajdował się w ciężkiej rzeczywistości. Praca nad przywróceniem jego pozytywnej energii i życiowego optymizmu nadal trwała, pojawiła się jednak szansa! Kobieta znająca rasę i ewentualne problemy związane z wprowadzaniem go do domu. Po godzinie zaczęły się kłopoty, a po kilku dniach batalii z Baronem po raz trzeci i ostatni został zwrócony do schroniska. 

Baron w schronisku nie przejawia agresji, bardzo szybko się uczy, jest odważny i karny. 

Pojawiła się szansa dla Barona, hotel na pomorzu. Jest to jedyna możliwość obserwowania zachowania i pracy z nim, oraz poszukania mu domu spełniającego jego wymagania i zaspokajającego całkowicie potrzeby Barona. Aby wysłać chłopaka na hotel potrzebne są nam pieniądze na początek na 1.5 miesiąca hotelowania, karmę i transport z Sosnowca. Czy rzeczywistość młodego, skorego do współpracy spaniela musi ograniczać się do tęsknoty za wolontariuszami, którzy jako jedyni dają mu namiastkę miłości i zrozumienia? Czy Baron będzie skazany aby całe swoje życie spędzić w szarym schroniskowym boksie jako kolejny numer na liście.... Po kilku latach będzie  kolejnym psim weteranem skazanym na samotność... Bardzo prosimy o wsparcie dla naszej schroniskowej ,,kaczuszki'' aby zmienić jego życie i podarować mu największy prezent jaki może dostać bezdomny pies, dom i kochającego opiekuna, niestety bez wsparcia z zewnątrz nie uda nam się uzbierać tak dużej kwoty...

W imieniu Barona bardzo prosimy o nawet minimalne czy symboliczne wpłaty, każdy pies zasługuje na szczęście i szansę na lepsze jutro.

Komentarze

 • Ania Cygal - awatar

  Ania Cygal

  21.02.19
  21.02.19

  Powodzenia "kaczuszko" ❤️

 • Ilona i Biszkopt - awatar

  Ilona i Biszkopt

  10.02.19
  10.02.19

  Baron, 3maj się, będzie dobrze:) Pozdrawiamy:)

  • Aleksandra Cikała - awatar

   Aleksandra Cikała - Organizator zbiórki

   10.02.19
   10.02.19

   Bardzo dziękujemy <3

Aleksandra Cikała - awatar

Aleksandra Cikała

Organizator zbiórki

Wpłaty - 55

Ania Cygal - awatar
240
Ania Cygal
Iwona - awatar
10
Iwona
Sandra K. - awatar
50
Sandra K.
Alicja - awatar
3
Alicja
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Elżbieta Musiałowska - awatar
20
Elżbieta Musiałowska
Lukas Red - awatar
50
Lukas Red
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Kasia i Paweł - awatar
20
Kasia i Paweł
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij