Zbiórka koszty leczenia,spłata zobowiąza - miniaturka zdjęcia

koszty leczenia,spłata zobowiąza

Zbiórka koszty leczenia,spłata zobowiąza - zdjęcie główne

koszty leczenia,spłata zobowiąza

401 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Urszula Dereń - awatar

Urszula Dereń

Organizator zbiórki

Nazywam się Urszula Dereń ,jestem samotną emerytką z niską emeryturą w wieku 69 lat.Do pażdziernika 2018 roku pracowałam aby dorobić do emerytury i w  ten sposób sprostać problemom życiowym.W m-cu pażdzierniku zdiagnozowano u mnie chorobę nowotworową- rak złośliwy odbytu.W tym momencie mój świat się zawalił-czy poddać się ciężkiej operacji czy zostawić wszystko tak jak się zaczęło nie tracąc dodatkowej pracy.Pod namową lekarzy zdecydowałam się na szybką operację która odbyła się w listopadzie.Posypałam się psychicznie,wpadłam w depresję która odbiera mi chęci do życia.Mam wyłonioną stomię którą jak twierdzą lekarze mam pokochać,ale to nie jest takie proste.Wiążą się z tym duże wydatki na :opatrunki,woreczki stomijne,środki higieny,leki, częste wyjazdy do kontroli do szpitala wojewódzkiego.Zawsze byłam aktywna fizycznie i dawałam sobie radę z moją samotnością i problemami finansowymi.Popadłam w zadłużenia .Jestem na etapie dalszego leczenia i niepewności co mnie czeka po kolejnych wizytach lekarskich -czy chemia,czy radioterapia czy kolejna operacja.Bez wsparcia finansowego które pomoże mi kontynuować dalsze leczenie nie umiem się odnależć. Proszę ludzi dobrej woli o wsparcie.

Urszula.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    20.01.19
    20.01.19

    Dziękuję za Wpłate!

401 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Urszula Dereń - awatar

Urszula Dereń

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Paulina - awatar
Paulina
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Surmacz - awatar
Surmacz
50
Jolanta Plawecka Pencak - awatar
Jolanta Plawecka Pencak
100
Aneta J. - awatar
Aneta J.
100
Krystyna - awatar
Krystyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij