Zbiórka koszty leczenia,spłata zobowiąza - miniaturka zdjęcia

koszty leczenia,spłata zobowiąza Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka koszty leczenia,spłata zobowiąza - zdjęcie główne

koszty leczenia,spłata zobowiąza

401 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Urszula Dereń - awatar

Urszula Dereń

Organizator zbiórki

Nazywam się Urszula Dereń ,jestem samotną emerytką z niską emeryturą w wieku 69 lat.Do pażdziernika 2018 roku pracowałam aby dorobić do emerytury i w  ten sposób sprostać problemom życiowym.W m-cu pażdzierniku zdiagnozowano u mnie chorobę nowotworową- rak złośliwy odbytu.W tym momencie mój świat się zawalił-czy poddać się ciężkiej operacji czy zostawić wszystko tak jak się zaczęło nie tracąc dodatkowej pracy.Pod namową lekarzy zdecydowałam się na szybką operację która odbyła się w listopadzie.Posypałam się psychicznie,wpadłam w depresję która odbiera mi chęci do życia.Mam wyłonioną stomię którą jak twierdzą lekarze mam pokochać,ale to nie jest takie proste.Wiążą się z tym duże wydatki na :opatrunki,woreczki stomijne,środki higieny,leki, częste wyjazdy do kontroli do szpitala wojewódzkiego.Zawsze byłam aktywna fizycznie i dawałam sobie radę z moją samotnością i problemami finansowymi.Popadłam w zadłużenia .Jestem na etapie dalszego leczenia i niepewności co mnie czeka po kolejnych wizytach lekarskich -czy chemia,czy radioterapia czy kolejna operacja.Bez wsparcia finansowego które pomoże mi kontynuować dalsze leczenie nie umiem się odnależć. Proszę ludzi dobrej woli o wsparcie.

Urszula.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    20.01.2019
    20.01.2019

    Dziękuję za Wpłate!

401 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Urszula Dereń - awatar

Urszula Dereń

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Paulina - awatar
Paulina
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Surmacz - awatar
Surmacz
50
Jolanta Plawecka Pencak - awatar
Jolanta Plawecka Pencak
100
Aneta J. - awatar
Aneta J.
100
Krystyna - awatar
Krystyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij