Anonimowy Darczyńca
5 ZŁ

hejka jestem zuzia i odkąd pamiętam zawsze chciałam mieć swoje zwierzątko. niestety nie będzie to możliwe w najbliższym czasie.. więc postanowiłam dokarmiać bezdomne zwierzaki. niestety fundusze mnie przerosły.. będzie mi bardzo miło jak mnie wesprzesz bo to właśnie dzięki tobie pieski i kotki będą miały co jeść
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!