Zbiórka Projekt filmowo- edukacyjny - zdjęcie główne

Projekt filmowo- edukacyjny

406 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Domitrz - awatar

Agnieszka Domitrz

Organizator zbiórki

Witam :-)

Jetem osobą  energiczną i pełną pomysłów, dlatego w mojej głowie narodził się pomysł zrealizowania dużego projektu filmowo- edukacyjnego.

Na co dzień pracuję z młodzieżą w szkole i wiem, jak ważną rolę w procesie edukacji pełni film.  Wychodząc naprzeciw nowoczesnym metodom edukacji , chciałabym zrealizować rozbudowany projekt filmowo- edukacyjny, który będzie służył nauczycielom, rodzicom i przede wszystkim uczniom, czyli tak naprawdę wszystkim.

Pierwszym etapem projektu będzie powstanie filmu średniometrażowego. Film będzie opowiadał o dwóch przyjaciółkach- Marcie i Gosi, które mają różne spojrzenie na życie i plany na przyszłość po ukończeniu szkoły. Życie jednej z głównych bohaterek potwierdza, że pewne rzeczy muszą się wydarzyć by dać początek czemuś nowemu i nie wszystko toczy się według ustalonego przez nas planu. Chłopak, którego całkiem przypadkowo pozna bohaterka, będzie konsekwentnie realizował plan jej zdobycia. Czy mu się to uda? Do czego się posunie by wszystko poszło po jego myśli? Czasami nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele zależy nie tylko od nas samych, ale też od ludzi, z którymi przyszło nam żyć. Może życie pisze dla nas lepszy scenariusz...

Film porusza wiele kwestii związanych z problemami ludzi młodych jak: miłość, przyjaźń, więzi rodzinne, plany życiowe i ich realizacja, nieplanowane macierzyństwo, uzdrawiająca moc wiary. Wraz z szeroką obudową dydaktyczną w postaci scenariuszy zajęć ma za zadanie uatrakcyjnić zajęcia godziny wychowawczej, języka polskiego, wiedzy o kulturze, religii itp. Film będzie promowany na stronach społecznościowych, internetowych portalach filmowych oraz dostępny wraz z całym programem nieodpłatnie na stronie Internetowej poświęconej programowi. Pierwszy etap projektu będzie realizowany już 29-31.07.2019 i wymaga dużych nakładów finansowych, dlatego każdy grosz się liczy...

Film zostanie uzupełniony projektem edukacyjnym skierowanym do dzieci i młodzieży w postaci warsztatów filmowych, fotograficznych, malarskich, dziennikarskich itp. realizowanych w roku szkolnym 2019/2020.

Z uwagi na bardzo duże koszty całego projektu i krótki czas do rozpoczęcia jego realizacji , z góry dziękuję wszystkim, którzy zechcą wspomóc powyższy projekt finansowo i dołożą swoją cegiełkę.  Każda kwota ma znaczenie.  Państwa pomoc ułatwi realizację pierwszego etapu projektu, co pozwoli przygotować młodych ludzi do świadomego podejmowania decyzji życiowych. Efekty naszej pracy będą Państwo mogli zobaczyć już wkrótce i na bieżąco śledzić nasze działania na stronie Internetowej poświęconej filmowi, podanej na moim profilu fb. Dziękuję osobom, które włożyły ogromny wysiłek w powstanie projektu i będą uczestniczyć w jego realizacji:

Bogusław Andruszkiewicz- producent filmu, absolwent szkoły filmowej na kierunku Produkcji filmowej w Poznaniu, prowadzący agencję  filmowo- reklamową, zdobył doświadczenie w pracy na planach filmowych, prowadził warsztaty i kursy skierowane do różnych grup, na co dzień zajmuje się kompleksowym kreowaniem wizerunku małych i dużych firm


Agnieszka Domitrz- koordynator projektu edukacyjnego, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie, współautorka scenariusza filmu, drugi reżyser


Bożena Bieleniewicz- rekomendowana nauczycielka Vedic Art, regionalna malarka, której prace gościły w zagranicznych galeriach,  wystąpi w roli drugoplanowej- matki Marty, poprowadzi warsztaty malarskie


Główni aktorzy:

 Karolina Piwosz- absolwentka Studium Wokalno- Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni, Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, młoda aktorka z dużym dorobkiem, grała w filmach fabularnych, etiudach filmowych, filmach krótkometrażowych, serialach, na co dzień mieszka w Warszawie, gdzie gra w teatrze ( w roli pierwszoplanowej- Marty)


Daria Jakubik- absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im L. Solskiego w Krakowie, tancerka, aktorka, grała w filmach krótkometrażowych, spektaklach teatralnych, na co dzień mieszka w Warszawie, gdzie występuję w teatrze ( w roli pierwszoplanowej- Gosi)


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
406 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Domitrz - awatar

Agnieszka Domitrz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
45
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij