Zbiórka Na wyjazd do Korei południowej - miniaturka zdjęcia

Na wyjazd do Korei południowej Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na wyjazd do Korei południowej - zdjęcie główne

Na wyjazd do Korei południowej

0 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Grzegorz Kawecki - awatar

Grzegorz Kawecki

Organizator zbiórki

Zespół Dance Busters Studio to zespół taneczny z Łodzi.Specjalizuje się w stylach tańca,takich jak jazz,modern i show dance.Zespół bierze udział w wielu turniejach, czy Mistrzostwach,zarówno w kraju,jak i za granicą.W ubiegłym roku Dance Busters Studio był min. w Pradze na Mistrzostwach Europy , na Pucharze Świata i Mistzostwach Europy w show dance w St.Petrsburgu. W tym roku mamy szansę reprezentować Polskę w Pucharze Świata  w Korei Południowej. Niestety ten wyjazd jest bardzo kosztowny.Przybliżony koszt takiego wyjazdu to 200 000. Są to koszty przelotu,hotel. Jeśli ktoś zechciał nam pomóc spełnić nasze marzenia o wyjeździe do Korei,to nasz zespół będzie bardzo wdzięczni.Postaramy się godnie reprezentować Polskę na tak prestiżowej imprezie i nikogo nie zawieść.Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę Faceebooka. Bardzo prosimy o udostępnianie naszego posta,prosimy też o wpłaty,ponieważ każda,nawet najmniejsza kwota przybliża nas do realizacji i spełnienia naszych marzeń.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Grzegorz Kawecki - awatar

Grzegorz Kawecki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij