Zbiórka Podróż po Ameryce - miniaturka zdjęcia

Podróż po Ameryce

Zbiórka Podróż po Ameryce - zdjęcie główne

Podróż po Ameryce

31 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Kamil Kawka - awatar

Kamil Kawka

Organizator zbiórki

Jesteśmy wesołą i szczęśliwą parą, która chce spełnić swoje wspólne marzenie jakim jest podróż po Stanach Zjednoczonych.

Oboje jesteśmy czynnie działającymi wolontariuszami w fundacji DKMS Polska. Od trzech lat pomagamy w organizacji "Dzień dawcy szpiku" w naszym rodzinnym miasteczku. 


Kamil - od zawsze czujący potrzebę pomocy innym ludziom, nawet wtedy gdy sam tej pomocy potrzebował. Od trzech lat czynnie działający i organizujący "Dzień dawcy szpiku" z fundacją DKMS. W marcu 2016 roku oddał bez wahania szpik dla nieznanej osoby.

Natalia - W 2015 roku oddała 30 cm włosów dla fundacji Rak'n'Roll. 

Zawsze na pierwszym miejscu stawia pomoc i dobro dla innych.


Zbieramy pieniążki na 9 dniową wycieczkę po USA. Chcemy zwiedzić Stany zaczynając od Los Angeles po Californie (łącznie ok 3500km).


Jeżeli zostanie nam troszkę pieniążków z wycieczki przekażemy je na pomoc innym ludziom, którzy tak jak my chcą zrealizować swoje marzenia!

Za każdą pomoc dziękujemy z całego serca ! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
31 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Kamil Kawka - awatar

Kamil Kawka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij