Zbiórka Na leczenie chorych ząbków Bąbla - miniaturka zdjęcia

Na leczenie chorych ząbków Bąbla Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na leczenie chorych ząbków Bąbla - zdjęcie główne

Na leczenie chorych ząbków Bąbla

51 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Graczyk - awatar

Monika Graczyk

Organizator zbiórki

Witam.  Bąbelek jest już ze mną rok. Kupiłam go ponieważ Zyzio stracił brata i potrzebował towarzystwa. Bąbel jest kochanym szynszylkiem. Niestety od ok pół roku zaczął mieć problemy z zębami :( od tego czasu co ok miesiąc jeździmy na wizyty kontrolne i przycinanie zębów. Bąbelek na początku choroby bardzo się zmienił, zaczął siadać sam w kącie, zaczął gryźć każdego kto chciał go pogłaskać, nie bawił się z Zyziem...od ok 2 miesięcy było lepiej, nie łzawiło mu już oczko, zaczął się bawić, zrobił się z niego znowu przytulasek. Myślałam że już wszystko będzie dobrze. Niestety myliłam się :( Dzisiaj na wizycie dowiedziałam się że Bąbelek ma pękniętego zęba przez co nie może jeść, wdało się małe zakażenia, i lekarz zalecił usunąć 2 zęby :( Trzeba to zrobić jak najszybciej ponieważ Pan doktor powiedział że z dnia na dzień może być coraz gorzej :( Niesety półroczne wizyty i zabiegi Bąbelka kosztowały bardzo dużo :( wyrwanie ząbków, wizyty kontrolne co 2-3 dni, leki, pokarm itp kosztują łącznie ok 1500 zł  :( na ten moment nie mam możliwości pomóc Bąbelkowi :( Dlatego proszę was o pomoc dla tej małej puchatej kuleczki. On bardzo cierpi i chcę mu pomóc jak najszybciej. Z góry dziękuję za pomoc :(

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Jola G. - awatar

    Jola G.

    20.03.2019
    20.03.2019

    Choroby ząbków u szynszyli to ogromny problem. Biedny maluch. Dobrze, że ma wspaniałą opiekunkę, która robi co może, żeby pomóc maluchowi

51 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Graczyk - awatar

Monika Graczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Jola G. - awatar
Jola G.
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij