Zbiórka Na leczenie chorych ząbków Bąbla - miniaturka zdjęcia

Na leczenie chorych ząbków Bąbla

Zbiórka Na leczenie chorych ząbków Bąbla - zdjęcie główne

Na leczenie chorych ząbków Bąbla

51 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Monika Graczyk - awatar

Monika Graczyk

Organizator zbiórki

Witam.  Bąbelek jest już ze mną rok. Kupiłam go ponieważ Zyzio stracił brata i potrzebował towarzystwa. Bąbel jest kochanym szynszylkiem. Niestety od ok pół roku zaczął mieć problemy z zębami :( od tego czasu co ok miesiąc jeździmy na wizyty kontrolne i przycinanie zębów. Bąbelek na początku choroby bardzo się zmienił, zaczął siadać sam w kącie, zaczął gryźć każdego kto chciał go pogłaskać, nie bawił się z Zyziem...od ok 2 miesięcy było lepiej, nie łzawiło mu już oczko, zaczął się bawić, zrobił się z niego znowu przytulasek. Myślałam że już wszystko będzie dobrze. Niestety myliłam się :( Dzisiaj na wizycie dowiedziałam się że Bąbelek ma pękniętego zęba przez co nie może jeść, wdało się małe zakażenia, i lekarz zalecił usunąć 2 zęby :( Trzeba to zrobić jak najszybciej ponieważ Pan doktor powiedział że z dnia na dzień może być coraz gorzej :( Niesety półroczne wizyty i zabiegi Bąbelka kosztowały bardzo dużo :( wyrwanie ząbków, wizyty kontrolne co 2-3 dni, leki, pokarm itp kosztują łącznie ok 1500 zł  :( na ten moment nie mam możliwości pomóc Bąbelkowi :( Dlatego proszę was o pomoc dla tej małej puchatej kuleczki. On bardzo cierpi i chcę mu pomóc jak najszybciej. Z góry dziękuję za pomoc :(

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Jola G. - awatar

    Jola G.

    20.03.19
    20.03.19

    Choroby ząbków u szynszyli to ogromny problem. Biedny maluch. Dobrze, że ma wspaniałą opiekunkę, która robi co może, żeby pomóc maluchowi

51 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Monika Graczyk - awatar

Monika Graczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Jola G. - awatar
Jola G.
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij