Zbiórka na BANERY,PLAKATY,wlepki STOP 5G - miniaturka zdjęcia

na BANERY,PLAKATY,wlepki STOP 5G

Zbiórka na BANERY,PLAKATY,wlepki STOP 5G - zdjęcie główne

na BANERY,PLAKATY,wlepki STOP 5G

2 335 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Wpłać teraz
 
Grzegorz Sacharuk - awatar

Grzegorz Sacharuk

Organizator zbiórki

Kim jestem : Grzegorz Sacharuk. Jestem członkiem "Koalicji Polska wolna od 5G "oraz moderatorem FB grupy "Polskie NIE dla 5G"( do 6 czerwca 2020r.) .Organizuję zbiórkę bo jstem świadomy zagrożeń zdrowotnych związanych z technologią 5G. Zbiórka ma na celu sfinansowanie druku banerów plakatów, ulotek i naklejek . Poprzez to wszyscy wesprzemy  kampanię informacyjną dotyczącą 5G prowadzonej przez Koalicję i grupę na FB. Przykładowe wzory ulotek i wlepek - grafik są dostępne na stronie Koalicji. W zależności od ilości zebranych funduszy sfinansujmy druk i dystrybucję ulotek , banerów i naklejek . DYSTRYBUCJA - do aktywistów , wysyłka paczkami, ZASIĘG : cały kraj : CZAS : CZAS DZIAŁAĆ TERAZ ! ROZLICZENIE : poprzez wyświetlenie wyciągów konta   zbiórki i faktur za druk i dystrybucję .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Grzegorz Sacharuk - awatar

  Grzegorz Sacharuk

  05.06.20
  05.06.20

  Drugi wzór baneru pozyskany dzięki Justynie Czar poniżej :

  Zdjęcie aktualizacji 50 725

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.04.20
  23.04.20

  Od jedności do wolności od 5 G

  • Grzegorz Sacharuk - awatar

   Grzegorz Sacharuk - Organizator zbiórki

   26.04.20
   26.04.20

   Beato, bardzo dziękuję za wsparcie ! Już pierwsze 5000 ulotek w piątek i sobotę wysłałem w 9 miejsc w Polsce. Dzięki Tobie wkrótce druk drugiej większej partii ! Działamy !

 • Anna Mika - awatar

  Anna Mika

  21.04.20
  21.04.20

  Wielkie dzieki, Grzegorz, za to, co robisz!

  • Grzegorz Sacharuk - awatar

   Grzegorz Sacharuk - Organizator zbiórki

   24.04.20
   24.04.20

   Dziękuję Aniu ! dziś ...24 kwietnia już mamy pierwsze ulotki na swoich adresach !

2 335 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Wpłać teraz
 
Grzegorz Sacharuk - awatar

Grzegorz Sacharuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 52

Krzysztof Kaczmarek - awatar
Krzysztof Kaczmarek
20
Monika Wołyńska - awatar
Monika Wołyńska
100
Malgorzata Dorecka - awatar
Malgorzata Dorecka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aleksandra Cebula - awatar
Aleksandra Cebula
20
Paweł Krzemkowski - awatar
Paweł Krzemkowski
5
AZFI - awatar
AZFI
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij