Zbiórka Warsztaty teatralne dla dzieci - miniaturka zdjęcia

Warsztaty teatralne dla dzieci Jak założyć taką zbiórkę?

Warsztaty teatralne dla dzieci

6 500 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marlena Moździńska - awatar

Marlena Moździńska

Organizator zbiórki

Jesteśmy grupą teatralną dzieci i młodzieży z Uścia Gorlickiego. W 2020 roku wzięliśmy udział w półkoloniach "Lato w Teatrze Uście Gorlickie" i przeżyliśmy piękną teatralną przygodę. Doskonale się bawiliśmy, powstało wiele nowych przyjaźni ale przede wszystkim mieliśmy okazję być częścią warsztatów teatralnych pod okiem profesjonalnych instruktorów, choreografa i muzyka. Współtworzyliśmy przedstawienie "(Nie)czułość" oparte na mowie noblowskiej Olgi Tokarczuk.  Pierwszy raz mieliśmy żywy kontakt z tworzeniem prawdziwego teatru. 

W tym roku niestety zabrakło nam kilku punktów by otrzymać dotację na organizację projektu "Lato w Teatrze" ale nie poddajemy się i  marzymy o tym aby przeżyć to jeszcze raz i rozwijać tym samym nasze talenty. Brakuje nam niewiele, więc każda złotówka jest dla nas bardzo cenna. Pieniądze niezbędne są do opłacenia instruktorów oraz przygotowania spektaklu (scenografia, kostiumy, nagłośnienie etc.) Prosimy o pomoc w realizacji naszego marzenia. My, dzieci i młodzież z Uścia Gorlickiego, z góry dziękujemy za wsparcie i już dziś zapraszamy na nasz kolejny spektakl, który jeśli uda nam się uzbierać fundusze odbędzie się15 sierpnia w Uściu Gorlickim. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • BabciaM Again - awatar

  BabciaM Again

  03.07.2021
  03.07.2021

  Anielko A., dopełniłam drobną wrzutką do okrąglych 2000. Jeszcze tylko 5000! Twoja Zapasowa Babcia Magdalena

 • Maria Krauss - awatar

  Maria Krauss

  03.07.2021
  03.07.2021

  Trzymam kciuki! Powodzenia

6 500 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marlena Moździńska - awatar

Marlena Moździńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 52

Magdalena Smoczynska - awatar
Magdalena Smoczynska
49
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Magdalena Żak - awatar
Magdalena Żak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Katarzyna Kuszynska - awatar
Katarzyna Kuszynska
50
Janusz Szczepanek - awatar
Janusz Szczepanek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Magda za stolik - awatar
Magda za stolik
400
Guzek Ela - awatar
Guzek Ela
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij