Zbiórka Dwa spalone domy sąsiadów - zdjęcie główne

Dwa spalone domy sąsiadów

46 489 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 381 osób
Alicja Paczka - awatar

Alicja Paczka

Organizator zbiórki

Jesteśmy sąsiadami dwóch rodzin, którym niedawno spaliły się domy. Z tej przyczyny organizujemy zbiórkę pieniędzy, aby pomóc im w odbudowie ich życia. To wspaniali ludzie, zawsze gotowi do pomocy innym, a teraz to oni potrzebują wsparcia.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup rzeczy pierwszej potrzeby oraz pokrycie kosztów życia przez pierwsze miesiące po tragedii. Chcemy zapewnić im podstawowe warunki do życia i pomóc przetrwać ten trudny okres.

Pomoc dla tych rodzin ma dla nas ogromne znaczenie, ponieważ są częścią naszej społeczności. Wspierając ich, wspieramy siebie nawzajem. Każda, nawet najmniejsza wpłata, będzie dla nas wielkim gestem solidarności i empatii. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za każdą formę wsparcia i z góry dziękujemy za okazane serce.

Chcielibyśmy również zaznaczyć, że obie rodziny są świadome i w pełni zgadzają się na organizację tej zbiórki. Twoja pomoc pomoże im stanąć na nogi i zacząć odbudowywać swoje życie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Z wyrazami wdzięczności,Sąsiedzi


lokalizacja pożaru domów. Osowiec, ul Magnacka.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.05.2024
  27.05.2024

  Radek trzymacie się

 • IBed - awatar

  IBed

  25.05.2024
  25.05.2024

  Trzymajcie się ! Życzymy siły i zdrowia w tym bardzo trudnym czasie.

 • Sylwia i Piotr Jaszkowscy - awatar

  Sylwia i Piotr Jaszkowscy

  25.05.2024
  25.05.2024

  Trzymajcie się w tych trudnych chwilach. Chociaż takim drobnym gestem chcemy Wam jakoś pomóc. Dobrze, że Wy jesteście cali i zdrowi.

 • sąsiadka - awatar

  sąsiadka

  25.05.2024
  25.05.2024

  Niech MOC będzie z Wami

 • Grupa - awatar

  Grupa

  25.05.2024
  25.05.2024

  Trzymajcie się! Jesteśmy jak coś potrzeba proście o pomoc, razem damy radę!

46 489 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 381 osób
Alicja Paczka - awatar

Alicja Paczka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 381

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Trzymajcie się - awatar
Trzymajcie się
100
Marta Marczak - awatar
Marta Marczak
100
KaKo - awatar
KaKo
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Agab - awatar
Agab
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paweł - awatar
Paweł
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij