Zbiórka Operacja więzadła psa Atos - zdjęcie główne

Operacja więzadła psa Atos

0 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Radek Książkiewicz - awatar

Radek Książkiewicz

Organizator zbiórki

Witam, mam na imię Radek i zbieram na operację więzadła tylnej łapy  mojego psa. Zabrałem go gdy był szczeniakiem dosłownie spod strzykawki, chcieli go uśpić, bo nie było chętnych do opieki i sam by nie dał sobie rady. Atos ma już 13 lat, każdemu kojarzy się to już z podeszłym wiekiem psa, lecz poza siwą bródką to trudno uwierzyć, że ma już tyle lat. Jest bardzo energicznym psem, bardzo ciekawskim. Podczas ostatniego dłuższego spaceru nad Wartą w pewnym momencie podszedł do mnie usiadł i nie chciał już wstać. Po paru chwilach dał się ruszyć, ale już tylko na trzech łapach. Prawą tylną ledwo podciąga czasami ciągnąć po ziemi.

Zabrałem go do weterynarza, chirurg po wybadaniu tylnej łapy wywnioskował, że jest to zerwanie więzadła tylnego, pobrano krew do badań i oznajmił mi, że koszt operacji wyniesie 1200 zł i dodatkowo trzeba doliczyć zmiany opatrunków i wizyty po operacji.

Niestety dla mnie to jest bardzo duży wydatek, ale zamierzam zbierać. Oczywiście będę odkładał z wypłaty, ale zajmie mi to co najmniej trzy miesiące, dlatego szukam też kolejnych rozwiązań które przyspieszyły by operacje mojego psa.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Radek Książkiewicz - awatar

Radek Książkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij