Zbiórka Operacja więzadła psa Atos - miniaturka zdjęcia

Operacja więzadła psa Atos

Radek Książkiewicz - awatar

Radek Książkiewicz

Organizator zbiórki

Witam, mam na imię Radek i zbieram na operację więzadła tylnej łapy  mojego psa. Zabrałem go gdy był szczeniakiem dosłownie spod strzykawki, chcieli go uśpić, bo nie było chętnych do opieki i sam by nie dał sobie rady. Atos ma już 13 lat, każdemu kojarzy się to już z podeszłym wiekiem psa, lecz poza siwą bródką to trudno uwierzyć, że ma już tyle lat. Jest bardzo energicznym psem, bardzo ciekawskim. Podczas ostatniego dłuższego spaceru nad Wartą w pewnym momencie podszedł do mnie usiadł i nie chciał już wstać. Po paru chwilach dał się ruszyć, ale już tylko na trzech łapach. Prawą tylną ledwo podciąga czasami ciągnąć po ziemi.

Zabrałem go do weterynarza, chirurg po wybadaniu tylnej łapy wywnioskował, że jest to zerwanie więzadła tylnego, pobrano krew do badań i oznajmił mi, że koszt operacji wyniesie 1200 zł i dodatkowo trzeba doliczyć zmiany opatrunków i wizyty po operacji.

Niestety dla mnie to jest bardzo duży wydatek, ale zamierzam zbierać. Oczywiście będę odkładał z wypłaty, ale zajmie mi to co najmniej trzy miesiące, dlatego szukam też kolejnych rozwiązań które przyspieszyły by operacje mojego psa.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Radek Książkiewicz - awatar

Radek Książkiewicz

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij