Zbiórka Shugaleev, Tańcz - zdjęcie główne

Shugaleev, Tańcz

39 106 zł  z 38 000 zł (Cel)
Wpłaciło 441 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marina Dashuk - awatar

Marina Dashuk

Organizator zbiórki

„Shugaleev, Tańcz!"

   Drodzy przyjaciele, koledzy i ludzie o wielkih sercach, nasza kampania „Shugaleev, Tańcz!" została zorganizowana w celu zebrania funduszy na przeprowadzenie kolejnej operacji kolana oraz rehabilitacji dla Igora Shugaleeva.

   Igor, białoruski aktor, tancerz i performer, przebywa na emigracji od 2021 roku i obecnie mieszka w Warszawie, ponieważ nie ma możliwości życia i pracy w swoim rodzinnym kraju, Białorusi. Jego prace prezentowane są na najważniejszych europejskich festiwalach teatralnych oraz sztuki współczesnej - dzięki jego performansom świat dowiaduje się o wydarzeniach w Białorusi. Na przykład projekt "The body you are calling is currently not available" (https://marinadashuk.art/body) był sukcesywnie prezentowany 38 razy w 10 europejskich krajach. Środki zebrane z performansów przekazywane są na pomoc osobom pozbawionym wolności w Białorusi. Tym razem to Igor potrzebuje naszej pomocy, aby powrócić na scenę i kontynuować swoją walkę o wolność i sprawiedliwość.

  Najtrudniejsza część leczenia już za nim. Dzięki wsparciu Belarus Free Theatre, Instytutu Teatralnego w Warszawie i naszych niezawodnych przyjaciół, pierwsza operacja została przeprowadzona pomyślnie tego lata. Jednak w grudniu 2023 roku czeka go kolejna operacja, a potem długa rehabilitacja, która potrwa do lipca 2024 roku. Obecnie może poruszać się o kulach i codziennie walczy o powrót do normalnego życia i pracy zawodowej.

  Aby kontynuować leczenie, musimy zebrać 38 000 złotych. Jesteśmy gotowi przyjąć każdą pomoc, którą możecie zaoferować, i z całego serca dziękujemy wam za wasze wsparcie i wiarę w zwycięstwo Igora.

Niech moc będzie z Igorem!

Przyjaciele i przyjaciółki, koledzy i koleżanki Igora!

____________

"Shugaleev, Dance!"

 Dear friends, colleagues, and people with big hearts, our campaign "Shugaleev, Dance!" has been organized to raise funds for another knee operation and rehabilitation for Igor Shugaleev.

 Igor, a Belarusian actor, dancer, and performer, has been in emigration since 2021 and currently resides in Warsaw because he has no opportunity to live and work in his homeland, Belarus. His works are showcased at major European theater festivals and in contemporary art - thanks to his performances, the world learns about events in Belarus. For example, the project "The body you are calling is currently not available" (https://marinadashuk.art/body) was successfully presented 38 times in 10 European countries. Funds collected from performances are donated to help individuals deprived of freedom in Belarus. This time, Igor needs our assistance to return to the stage and continue his fight for freedom and justice.

 The most challenging part of the treatment is behind him. Thanks to the support of the Belarus Free Theatre, the Theatre Institute in Warsaw, and our reliable friends, the first operation was successfully performed earlier this summer. However, in December 2023, another operation awaits him, followed by a lengthy rehabilitation lasting until July 2024. Currently, he can move with crutches and fights every day to return to normal life and professional work.

 To continue the treatment, we need to raise 38,000 Polish zlotys. We are ready to accept any help you can offer, and we wholeheartedly thank you for your support and belief in Igor's victory.

May the strength be with Igor!


Igor's friends and colleagues!

___________

«Шугалееў, Танч!»

  Дарагія сябры, калегі і людзі з вялікімі сэрцамі, нашая акцыя «Шугалееў, танч!» была арганізаваная для збору сродкаў на чарговую аперацыю на каленным суставе і рэабілітацыю Ігара Шугалеева.

  Ігар, беларускі акцёр, танцор і перформер, з 2021 года знаходзіцца ў эміграцыі і цяпер жыве ў Варшаве, бо не мае магчымасці жыць і працаваць на радзіме, у Беларусі. Яго працы былі прадстаўлены на найважнейшых еўрапейскіх фестывалях тэатра і сучаснага мастацтва - дзякуючы яго спектаклям свет даведваецца пра падзеі ў Беларусі. Напрыклад, праект «Цела, якому вы тэлефануеце, зараз недаступнае» (https://marinadashuk.art/body) быў запар прэзентаваны 38 разоў у 10 краінах Еўропы. Сродкі, сабраныя ад выступаў, былі накіраваныя на дапамогу пазбаўленым волі ў Беларусі. На гэты раз нашая дапамога патрэбная Ігару, каб вярнуцца на сцэну і працягнуць змаганне за свабоду і справядлівасць.

  Самы цяжкі этап лячэння ўжо па-за плячыма. Дзякуючы падтрымцы Беларускага Свабоднага тэатра, Інстытута тэатра ў Варшаве і нашых надзейных сяброў, летам гэтага года была паспяхова праведзена першая аперацыя. Аднак у снежні 2023 года яго чакае яшчэ адна аперацыя, а затым доўгая рэабілітацыя, якая працягнецца да ліпеня 2024 года. У цяперашні час ён можа перасоўвацца на мыліцах і кожны дзень змагаецца, каб вярнуцца да нармальнага жыцця і прафесійнай дзейнасці.

  Каб працягваць лячэнне, трэба сабраць 38 тысяч злотых. Мы гатовыя прыняць любую вашу дапамогу і ад усяго сэрца дзякуем вам за падтрымку і веру ў перамогу Ігара.

Хай з Ігарам будзе сіла!

Сябры і сяброўкі Ігара!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.09.2023
  22.09.2023

  Love from Bydgoszcz)

 • Aloe - awatar

  Aloe

  20.09.2023
  20.09.2023

  Танцуй, Пупсичек! До встречи в Берлине!

  • Marina Dashuk - awatar

   Marina Dashuk - Organizator zbiórki

   22.09.2023
   22.09.2023

   Love!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.09.2023
  13.09.2023

  Shugaleev ❤️‍🩹

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.09.2023
  08.09.2023

  ❤️❤️❤️powodzenia!!!

39 106 zł  z 38 000 zł (Cel)
Wpłaciło 441 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marina Dashuk - awatar

Marina Dashuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 441

Chuprys - awatar
Chuprys
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
from Pavel Ukraine with Love & Best Wishes for recovery - awatar
from Pavel Ukraine with Love & Best Wishes for recovery
170
Ivan - awatar
Ivan
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Vladimir Shcherban - awatar
Vladimir Shcherban
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Коля/Оля/Роберт - awatar
Коля/Оля/Роберт
3 000
Mikhail Leshchanka - awatar
Mikhail Leshchanka
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij