Zbiórka Pomoc dla Magdaleny Rojek - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Magdaleny Rojek

Zbiórka Pomoc dla Magdaleny Rojek - zdjęcie główne

Pomoc dla Magdaleny Rojek

50 061 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 657 osób w ciągu 9 dni.
Wpłać teraz
 
Magdalena Mongiałło - awatar

Magdalena Mongiałło

Organizator zbiórki

Silna Kobieta w nierównej walce ze śmiertelna chorobą.

Magda silna i wrażliwa kobieta potrzebująca Waszego wsparcia.

Jest mamą 14 letniej nastolatki, która jak każde dziecko potrzebuje miłości i oddania swojej mamy. Własnie Magda taka jest !

Jest oddaną mamą i żoną. Jest przyjaciółką na którą można w każdej sytuacji liczyć. Jest córką, która nigdy nie zapomina, że ma rodziców. 

Życiową pasją Magdy od zawsze była fotografia, uwielbia uchwycić kobiece piękno, jest perfekcyjną wizażystką, swoją kreatywnością podkreśli każdą urodę. 

W 2020 r w sierpniu zdiagnozowali u niej raka piersi, we wrześniu przeszła operacje usunięcia guza. Jest w trakcie chemioterapii, która w obecnej chwili nie jest wystarczająca. Magda ma szanse na powrót do zdrowia, niestety kolejna terapia jest nierefundowana. Ogromne koszta przerosły finanse rodziny. 

Do tej pory radziła sobie całkiem dobrze, nie dając za wygraną, stawia czoła chorobie, ale bez Waszego wsparcia finansowego trudno będzie jej zmagać się z chorobą, a przede wszystkim z wysokimi kosztami związanymi z wizytami u specjalistów i lekami nierefundowanymi. 

Magda nie ma czasu dlatego każda złotówka jest ważna . 

Proszę o wsparcie , pomóżmy wrócić jej do zdrowia. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Oliwka - awatar

  Oliwka

  19.01.21
  19.01.21

  Zdrówka ❤️

 • A.Kulczyk - awatar

  A.Kulczyk

  19.01.21
  19.01.21

  Życzę Pani dużo zdrowia i żeby rodziną cieszyła się bez granicznie Pani obecnością.

 • Ania - awatar

  Ania

  18.01.21
  18.01.21

  Nie poddawaj się 💪

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.01.21
  15.01.21

  ❤️

 • Joanna B - awatar

  Joanna B

  14.01.21
  14.01.21

  Dużo Siły 🤝

50 061 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 657 osób w ciągu 9 dni.
Wpłać teraz
 
Magdalena Mongiałło - awatar

Magdalena Mongiałło

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 657

Agutek - awatar
Agutek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
600
Oliwka - awatar
Oliwka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
A.Kulczyk - awatar
A.Kulczyk
100
Basia Cwalina - awatar
Basia Cwalina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij