Zbiórka 2 500 kilometrów 5 mcy na szlaku - miniaturka zdjęcia

2 500 kilometrów 5 mcy na szlaku Jak założyć taką zbiórkę?

2 500 kilometrów 5 mcy na szlaku

0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Morański - awatar

Paweł Morański

Organizator zbiórki

Witajcie, będzie jasno i zwięźle

0koło 2500 kilometrowa trasia wzdłuż Czeskich granic.

Według wstępnych szacunków spędzę łącznie na szlaku pięć miesięcy 

Pavel Nesvorny od 20 lat mieszka w Czechach, urodził się w Kamiennej Górze i mieszkał w tym mieście do momentu wyjazdu.

Zaplanowana trasa składa się z dwóch części.

Szlak Północny ma 1058 km. Prowadzi przez 18 pasm górskich, 8 parków krajobrazowych, 2 parki narodowe oraz kilka rezerwatów przyrody. Jeśli ktoś przejdzie trasę w całości, to pokona ponad 50 000 m przewyższeń i stanie na najwyższym, najniższym, najbardziej wysuniętym na zachód i najbardziej wysuniętym na wschód punkcie w Czechach.

Szlak Południowy ma 1051 km. Prowadzi przez 15 pasm górskich, 6 parków krajobrazowych, 2 parki narodowe oraz mnóstwo rezerwatów przyrody. Ten, kto przejdzie całą trasę, pokona 20 000 m przewyższenia i stanie na najbardziej wysuniętym na wschód, południe i na zachód punkcie w Czechach.

Zbieram na prowiant, noclegi raz na tydzień lub dwa   by wyprać  rzeczy wziąć prysznic  i ruszyć dalej w drogę , poza tymi dniami  nocuje  pod gołym niebem w hamaku .

Będę wdzięczny za każde wsparcie. 

Info oraz krótkie relacje z wyprawy znajdziecie na moim Instagram oraz  stronie facebook Nesvorny TREK :

https://www.facebook.com/nesvorny

https://www.instagram.com/krutoprisny_coach?igsh=bWdzdTB5a3FqMHdn

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Morański - awatar

Paweł Morański

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij