
Hej, jestem 23 letnią dziewczyną która kilka lat temu przygarnęła trzy przecudowne koty z ulicy, niestety w ostatnim czasie mimo zawieszenia edukacji i skupieniu się na drugiej pracy nie jestem w stanie poradzić sobie finansowo z inflacją. Muszę wykonać serie badań moim kociakom, kotki są schorowane, wymagające i w ostatnim czasie ich stan widocznie się pogorszył. Najstarsza ma problemy z układem oddechowym oraz układem słuchowym. Przy takiej ilości kotów, nie jestem w stanie zapewnić im aktualnie więcej niż ich wyżywienie. Chciałabym poprosić was o pomoc, wsparcie w diagnozie i przyszłym leczeniu moich maluchów. Sama niestety nie poradzę sobie finansowo z kosztami weterynaryjnymi. Nie chce ich zostawiać, strasznie się do nich przywiązałam ale jednocześnie zależy mi na ich dobrobycie dlatego proszę was o pomoc, inaczej nie będę miała wyjścia. :(
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!