
Witam serdecznie,
Jestem osoba pracujaca z pacjentami onkologicznymi i wiem jak bardzo potrzebuja one wsparcia, milosci, dobrego slowa.... ZWLASZCZA NASZE KOCHANE DZIECIACZKI przebywajace na Oddziale Klinicznym Onkologii i Hematologii w Olsztynie. Zwracam sie do Panstwa o pomoc w zebraniu pieniazkow na prezenty dla nich na tegoroczne Mikolajki. Czasem wystarczy tak niewiele aby pojawil sie usmiech na ich buzkach. Sprawmy aby ten dzien 6 grudnia byl dla nich wyjatkowy, pelen niespodzianek. Wierze ze nie brakuje wsrod nas dobrych serc i razem uda nam sie rozweselic choc jeden dzien tym malym , cudnym serduszkom.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!