
Witam mam na imię Dorota,8 lat temu zachorowałam poważnie na kręgosłup, pierwsza operacja ,później druga. Miałam świadczenie z Zusu, ale później mi zabrali. Zaczęłam pracować , ale niestety nie dawałam rady , zrobiłam powtórne badania, wizyta u neurochirurga i niestety znów dodatkowe zwyrodnienia i niedowład. Niestety świadczenia nie przyznali . Jestem teraz bez środków do życia. Bardzo chętnie poszłabym do jakiejś pracy , ale w dwóch firmach mi odmówili, bo tak jak stwierdzili, nie mogą wziąć takiej odpowiedzialności. Bardzo proszę wszystkich o pomoc , leki i życie to wszystko kosztuje. ( Dla wszystkich wgląd w mój opis choroby)
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!