Zbiórka Ratujmy zycie małej Helenki - miniaturka zdjęcia

Ratujmy zycie małej Helenki

Zbiórka Ratujmy zycie małej Helenki - zdjęcie główne

Ratujmy zycie małej Helenki

300 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Joanna Przewoźna - awatar

Joanna Przewoźna

Organizator zbiórki

Cześć wszystkim. Opowiem wam kilka słów o sobie jak i o ślicznej księżniczce ze zdjęcia powyżej. Jestem Asia i pragnę pomoc swojej kuzynce. Nigdy nie organizowałam takiej zbiórki ale postanowiłam spróbować. Sama mam dwójkę dzieci i nie wyobrażam sobie aby któreś z nich musiało się zmagać z tak poważna choroba. Liliana i Franek sa dla mnie całym światem i zrobiła bym dla nich wszystko, jak każdy rodzic dla swoich dzieci.   Pewnie już większość osób słyszało o problemach z jakimi zmaga się mała Helenka. Od urodzenia spedzala wszystkie swoje dni w przeróżnych szpitalach i klinikach. Rodzina robiła wszystko aby stan dziewczynki się poprawiał. Po tylu miesiącach okazało się że jedynym ratunkiem jest przeszczep płuc  . Wiem że rodzica jest ciężko żyć z choroba Helenki i zdaje sobie sprawę, że każdy dzień spędzony z ukochaną coreczka jest dla nich na wagę złota. Organizuje tutaj ta zbiórkę bo wiem , że każdy z nas może pomóc oddając drobna kwotę na leczenie Helenki. Pieniądze które będą uzbierane zostaną przekazane na leczenie . Uważam , że życie jest cenniejsze niż pieniądze i dobro materialne i mam też nadzieję że każdy z was kto to czyta wesprze mała Helenkę i jej rodziców w ratowaniu jej życia. Pomóżmy spełnić marzenia o normalnym, spokojnym życiu. Buziaki. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
300 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Joanna Przewoźna - awatar

Joanna Przewoźna

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Tomek - awatar
Tomek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy darczynca - awatar
Anonimowy darczynca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Dominik - awatar
Dominik
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij