Zbiórka Ratujmy zycie małej Helenki - zdjęcie główne

Ratujmy zycie małej Helenki

300 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Przewoźna - awatar

Joanna Przewoźna

Organizator zbiórki

Cześć wszystkim. Opowiem wam kilka słów o sobie jak i o ślicznej księżniczce ze zdjęcia powyżej. Jestem Asia i pragnę pomoc swojej kuzynce. Nigdy nie organizowałam takiej zbiórki ale postanowiłam spróbować. Sama mam dwójkę dzieci i nie wyobrażam sobie aby któreś z nich musiało się zmagać z tak poważna choroba. Liliana i Franek sa dla mnie całym światem i zrobiła bym dla nich wszystko, jak każdy rodzic dla swoich dzieci.   Pewnie już większość osób słyszało o problemach z jakimi zmaga się mała Helenka. Od urodzenia spedzala wszystkie swoje dni w przeróżnych szpitalach i klinikach. Rodzina robiła wszystko aby stan dziewczynki się poprawiał. Po tylu miesiącach okazało się że jedynym ratunkiem jest przeszczep płuc  . Wiem że rodzica jest ciężko żyć z choroba Helenki i zdaje sobie sprawę, że każdy dzień spędzony z ukochaną coreczka jest dla nich na wagę złota. Organizuje tutaj ta zbiórkę bo wiem , że każdy z nas może pomóc oddając drobna kwotę na leczenie Helenki. Pieniądze które będą uzbierane zostaną przekazane na leczenie . Uważam , że życie jest cenniejsze niż pieniądze i dobro materialne i mam też nadzieję że każdy z was kto to czyta wesprze mała Helenkę i jej rodziców w ratowaniu jej życia. Pomóżmy spełnić marzenia o normalnym, spokojnym życiu. Buziaki. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
300 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Przewoźna - awatar

Joanna Przewoźna

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Tomek - awatar
Tomek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy darczynca - awatar
Anonimowy darczynca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Dominik - awatar
Dominik
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij