Zbiórka Tosia BEZ OCZKA chce GODNIE ŻYĆ - zdjęcie główne

Tosia BEZ OCZKA chce GODNIE ŻYĆ

475 zł  z 550 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

W połowie listopada TOSIA została wraz z DWOMA braćmi PRZERZUCONA przez PŁOT na jednej wsi koło Namysłowa. Kociaki miały wtedy niecałe 4 tygodnie i nie były SAMODZIELNE. Zbyt szybko ktoś ZABRAŁ Je od kociej MAMY, bo... "ludzie" nie mają SUMIENIA… :(
JEDEN kocurek niestety tej samej nocy ZMARŁ...:( Okazało się, że mimo braku pierwszych objawów po kilku dniach„wyszedł Im” KOCI KATAR. Zareagowaliśmy NATYCHMIAST, bo wiemy jakie są KONSEKWENCJE. Speedey WYZDROWIAŁ po kilku dniach, mimo że Jego rokowania były KIEPSKIE. Cieszyliśmy się ogromnie. Nie na długo. Niestety ZŁA karta odwróciła się do GWIAZDECZKI :(

Lekarstwa bardzo Jej ZASZKODZIŁY i w ferworze walki z kocim katarem UCIERPIAŁO na tym Jej lewe OCZKO. Zrobiła się jakby DRUGA GŁÓWKA. Tak to nabrzmiało, naszło KRWIĄ i ROPĄ. Ajjj, jak to sobie przypomnimy to… Zresztą zdjęcia mówią wszystko :(

Kolejne kilka dni próby RATOWANIA oczka nie przynosiły EFEKTÓW,więc znów KONSULTACJE, bo spać nie mogliśmy…
Reakcja błyskawiczna – USUWAĆ JAK NAJSZYBCIEJ, aby wyciek nie dostał się do MÓZGU… Została w gabinecie z marszu.

Nie pisaliśmy o Jej losie, bo NIKT nie wiedział jak to się SKOŃCZY… Czy po USUNIĘCIU oczka będą jakieś KOMPLIKACJE spowodowane PRZELANIEM się krwistego ROPNIAKA, pęknięciem czy wystrzeleniem… Czy będzie ŻYĆ… :(

Trzeba było cicho, ale szybko działać, walka, czas! Godziny były DECYDUJĄCE. Wtedy nie było najważniejsze pisanie na FB, bo NAJWAŻNIEJSZE jest ŻYCIE! Ratowanie kociego DZIECKA, kolejnego NIEWINNEGO życia… UDAŁO SIĘ! :)

TOSIA bardzo SZYBKO doszła do SIEBIE po operacji i ściągnięciu SZWÓW. Przebywała w Domu Tymczasowym.Martwiliśmy się, że NIKT nie będzie chciał Jej przygarnąć, że RODZINA, która Ją zarezerwowała na samym początku się ROZMYŚLI…bo kto chciałby KOTA-KALEKĘ ?! Ku Naszemu miłemu, jakże OGROMNEMU zaskoczeniu (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) – NIE ROZMYŚLILI SIĘ! :) Na prawdę wierzyliśmy w Nich, ale jednak gdzieś te NIEPRZYJEMNE doświadczenia w Nas tkwią i CIĘŻKO się ot tak się ich pozbyć.
Góra RADOŚCI z Domu Stałego, w którym zamieszkała TOSIA! Zaoferowaliśmy również, nie pytając Was o zgodę, że jak Mała podrośnie opłacimy Jej STERYLIZACJĘ. Ale zobaczcie, że to wcale nie jest wiele przy MIŁOŚCI, którą OTRZYMAŁA i DOMU, na który zasłużyła! Tyle już WYCIERPIAŁA w swoim niespełna 2-miesięcznym ŻYCIU.
Teraz jest RADOSNA, dużo PSOCI (jak to kocie dziecko) i je za 3 :) SERCE rośnie, że tak szybko robi POSTĘPY :) Była bardzo DZIELNA! Brawo :)

Na dzień DZISIEJSZY znany jest Nam koszt OPERACJI, WIZYT kontrolnych w tym ściągnięcia SZWÓW, a chcielibyśmy DOŁĄCZYĆ do tego również zabieg STERYLIZACJI, który odbędzie się w terminie PÓŹNIEJSZYM.
Do OPŁACENIA będzie faktura na KWOTĘ 500zł + 50zł (koszty za prowadzenie zbiórki), z terminem PŁATNOŚCI do ok. 15.01.2017r. i WIERZYMY, że pomożecie!

Prosimy o pomoc, bo bez Was nie uda Nam się OPŁACIĆ operacji, wizyt kontrolnych i leczenia.   Później czeka Ją STERYLIZACJA.

Każda pomoc dla Gwiazdki (teraz TOSI) będzie pomocą w ratowaniu Jej życia i tym, że DOSTAŁA szansę na NOWE. Tylko LEPSZE! :) 

WIERZYMY w ludzi o WIELKICH sercach, w to, że się UDA Nam powiązać koniec z końcem, gdzie widać SZCZĘŚLIWĄ kicię!

Pragnęliśmy ŻYCIA, bo tyle było w Niej WALKI i CHĘCI do życia! To jest nie do opisania.  Niedługo na pewno Wam PODZIĘKUJE, Wam wszystkim, którzy Jej POMOGLI, za WSPARCIE w opłaceniu RATOWANIA życia, za nowe ŻYCIE.  

Razem możemy WIĘCEJ!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.05.2017
  03.05.2017

  powodzenia

 • Karolina T. - awatar

  Karolina T.

  19.12.2016
  19.12.2016

  Zdrówka maluszku <3 <3 <3

  • Cztery ŁAPY - Namysłowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom - awatar

   Cztery ŁAPY - Namysłowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom - Organizator zbiórki

   02.01.2017
   02.01.2017

   Dziękujemy z całego serca :*

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.12.2016
  18.12.2016

  Zapraszam Wszystkich do pomocy. Te małe stworzenia mogą liczyć tylko na Nas. Podzielmy się z nimi naszymi wielgachnymi serduchami. Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie.

  • Cztery ŁAPY - Namysłowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom - awatar

   Cztery ŁAPY - Namysłowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom - Organizator zbiórki

   02.01.2017
   02.01.2017

   Dziękujemy z całego serca :*

475 zł  z 550 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Karolina T. - awatar
Karolina T.
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marika - awatar
Marika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Ewelina Łukasik - awatar
Ewelina Łukasik
20
Agnieszka Wędzicha - awatar
Agnieszka Wędzicha
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij