
Nazywam się Piotr Paprzycki w dniu 12.03.2020r zmarł mój wspaniały brat Mariusz zostawiając żonę i córkę 12lat. Przegrał walkę z nowotworem,wspaniały człowiek odszedł w wieku 39lat nie zdarzył zrealizować wielu swoich marzeń.
Jednym z nich było wejście do doliny pięciu stawów, które kilku krotnie było niezrealizowane czy też przerwane przez pogodę.
Celem zbiórki jest zrobienie tego za niego. Chciałem wraz z żoną i moja dwójka dzieci oraz żona brata i jego córka dokonać tego w tym roku. Wiem nie wróci to jego życia,czasu nie da się cofnąć,tak jak ja i rodzina nigdy się nie pogodzimy,że już jego przy nas nie ma.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!