Zbiórka Razem dla OSP - zdjęcie główne

Razem dla OSP

885 zł z 3 800 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać teraz
 
Adam Waśkowski - awatar

Adam Waśkowski

Organizator zbiórki

Celem zbiórki jest zakup akumulatorowego zestawu narzędzi firmy MAKITA 18V w wersji standard. 

Narzedzia te w doskonały sposób sprawdzają się w ramach wszelkich zastosowań w działalności ratowniczej straży pożarnych. Znacząco wpływaja na dynamike dzialań ze wzgledu na kompaktowe rozmiary oraz mozliwość pracy bez tradycyjnego zasilania kablowego. Szeroki wachlarz zastosowań począwszy od ratownictwa drogowego poprzez ratownictwo techniczne aż do pomocy w zabezpieczaniu bydynków uszkodzonych w wyniku zjawisk atmosferycznych. Zakres zastosowań ogranicza jedynie nasza wyobraznia.

W skład zestawu wchodzą:

*ręczna pilarka tarczowa 165mm

*wiertarko-wkretarka udarowa

*piła posuwowa (piła szablasta)

*wkretarka udarowa

*szlifierka kątowa 115mm

*torba, ładowarka, akumulatory 3szt, latarka.

Narzędzia docelowo trafią do jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Komadzyna.

 Jest to jednostka włączona do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, najczęsciej dysponowana jednostka z terenu gminy Kutno. 

Z roku na rok wyjazdowość jednostki wzrasta, zmienia sie także profil działań strażaków ze wzgledu na przewagę zgłoszeń dotyczących tzw. miejscowych zagrożeń (kolizje,powalone drzewa,uszkodzone budynki,gniazda owadów,podtopienia)

 Sprzęt zostanie przekazany pod logo Pomagam.pl z dopiskiem Razem Dla OSP. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
885 zł z 3 800 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać teraz
 
Adam Waśkowski - awatar

Adam Waśkowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sylwia - awatar
Sylwia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Milena - awatar
Milena
20
Alex - awatar
Alex
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agata Wójcik - awatar
Agata Wójcik
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij