Zbiórka Pilna rechabilitacje i leczenie - miniaturka zdjęcia

Pilna rechabilitacje i leczenie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pilna rechabilitacje i leczenie - zdjęcie główne

Pilna rechabilitacje i leczenie

1 882 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamila Głuszko - awatar

Kamila Głuszko

Organizator zbiórki

Cześć mam na imię Kamila Głuszko  od sierpnia tamtego roku zaczął się mój koszmar😪 ból pleców 2 miesiące lekarze testowali na mnie leki przeciwbólowe z powodu Covid nikt nie chciał udzielić mi pomocy przyjeżdżało pogotowie szpikowali mnie lekami morfina i jechali bo covid szpitale pozamykane 🙈😪 jeździłam od lekarza do lekarza bez pomocy aż 13.09?2021 doszło do problemów neurologicznych niedowładu prawej nogi do zatrzymania funkcji fizjologicznych przyjechało pogotowie i zaś ta sama śpiewka covid nie chcieli mnie zabrać dali leki i chcieli spławić  mąż narobił rabanu zabrali mnie z laską do szpitala w Brzegu czekałam 30 min  w karetce pod szpitalem szpital odmówił przyjęcia co nie spodobało się pani dystrybutor która kazała mnie po dłuższej rozmowie z ratownikami zawieść do szpitala w Opolu na ul Wodociągowa zostałam zbadana odrazu przyjęta na oddział trafiłam na anioły ♥️po tylu tyg bólu odrazu zrobiono rezonans i konsultacje neurochirurgiczna zadecydowano o pilnej operacji która odbyła się dnia następnego po kilku dniach niedowład nie ustępował ale nie bolało zostałam wypisana do domu o balkoniku  że skierowaniem na pilna rechabilitacje i tu się zaczęło szpital  odmówił przyjęcia bo z powodu Covid nie miał miejsc zostałam zapisana w kolejkę na lipiec 2023😔zaczęłam rechabilitacje prywatną i wszystko szło do przodu zaczęłam chodzić o kulach potem o jednej odzyskałam częściowo czucie w nodze już widziałam światełko w tunelu nawet myślał o powrocie do pracy od kwietnia mają aż z dnia na dzień doszło do silnego nawrotu niedowładu i 13.04.2022 trafiłam znowu do szpitala  i przeprowadzono pilna kolejna operacja minęło 2 miesiące i dysk ciągle naciska na rdzeń w sierpniu będę miała kolejną operację do tego czasu muszę się rechabilitować i zrobić rezonans odwiedzić kolejnych specjalistów  na rechabilitacje na NFZ kolejki są masakryczne   więc  proszę o wsparcie na rechabilitacje i leczenie bo koszty są ogromne po za moimi możliwościami finansowymi każda wizyta u neurologa to 300 zł rezonansu 570 zł i rechabilitacje która muszę przejść to 3 miesiące każda godz 150 zł to jest ogromny koszt a na obecną chwilę nie jestem wstanie ani ja ani moja rodzina udźwignąć takich kosztów iż od czerwca utrzymujemy się z jednej wypłaty bo mój zakład pracy rozwiązał zemną umowę bo za długo przebywam na l4 proszę o wsparcie i pomoc aby mogła wrucić do normalnego życia i funkcjonowania  mam dosyć życia w ciągłym bólu aby moje dzieci znowu widziały uśmiechnięta mamę nie ciągle płacząca ♥️🤞dziękuję za dobre ♥️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 882 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamila Głuszko - awatar

Kamila Głuszko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aga Smolana - awatar
Aga Smolana
50
Joanna - awatar
Joanna
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
maslanekk i caly zarzond sicariorp.pl 2022 | 2 edycja! - awatar
maslanekk i caly zarzond sicariorp.pl 2022 | 2 edycja!
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna Hamera - awatar
Anna Hamera
200
Krystyna Horwat - awatar
Krystyna Horwat
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
klaudia - awatar
klaudia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij