
Jestem mama trójki wspaniałych dzieci (6, 7 i 2 lata) wyniszczonych psychicznie przez ojca, który swoje żale wylewał na Nas. Wszyscy byliśmy poniżani, obwiniani brakiem pieniędzy, przezywani potwornymi słowami. Moje serce jest rozdarte, że przez 7 lat pozwoliłam na takie zachowanie, bojąc się o utratę stabilności, bojąc się zostać sama z gromadka i kredytem na dom. Dziś jestem silniejsza. Chciałabym wymazać to zło, te krzyki, słowa które spowodowały brak wiary w siebie. Zbieram na odpoczynek i wyciszenie we własnym lokum, na wykończenie poddasza żeby każdy miał swój mały cichy azyl. Marzę o tym, aby każdy miał malutki pokój, własne łóżko i biurko. Jako matka, która pracuje dorywczo, już jestem pełna nadziei, że dzięki Tobie uda mi się odbudować to co w dzieciństwie może być piękne. Chciałabym zasnąć w bezpiecznym miejscu. Proszę pomóż mi w tym, sama nie dam rady.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!