Zbiórka Pilna pomoc dla armii ukraińskie - miniaturka zdjęcia

Pilna pomoc dla armii ukraińskie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pilna pomoc dla armii ukraińskie - zdjęcie główne

Pilna pomoc dla armii ukraińskie

1 970 zł  z 32 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ihor Dmytrychenko - awatar

Ihor Dmytrychenko

Organizator zbiórki

Nazywam się Igor, jestem wolontariuszem z Ukrainy, miasto Mykolayiv. Niedawno do naszego kraju dotarła wojna.  Robimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszym wojskom być w najlepszej formie i mieć wszystko, co niezbędne do pokonania wroga.

Niestety zasoby bardzo szybko się wyczerpują, a pomoc jest potrzebna cały czas.

Postanowiliśmy otworzyć to konto charytatywne, aby zebrać pieniądze na kamizelki kuloodporne i stację pogodową dla jednej z naszych załóg. Zamówiliśmy również partię kamizelek kuloodpornych i systemów pasów naramiennych dla naszej obrony terytorialnej i obecnie oczekujemy na wysyłkę.  Trochę mamy za mało pieniędzy, aby zapłacić za zamówienie.

Będziemy wdzięczni za jakikolwiek Twój wkład.

Paragony zostaną załączone po zakupie i dokonaniu płatności.  Serdecznie dziękujemy!


Мене звати Ігор, я волонтер з України, міста Миколаєва. Нещодавно в нашу країну прийшла війна. ми усіма силами намагаємось допомогти нашим військовим бути у найкращій формі та мати усе необхідне для перемоги над ворогом. 

Нажаль, ресурси дуже швидко закінчуються, а допомога потрібна постійно. 

Ми вирішилі відкрити цей благодійний рахунок, щоб зібрати гроші на бронежилети та метеостанцію для однієї з наших бригад. Ми також замовили партію бронежилетів та ремінно-плечових систем для нашої територіальної оборони і наразі чекаємо відправки. трохи не хватає грошей, щоб розрахуватися за замовлення.

Ми будемо вдячні за будь який вклад з вашого боку.

Квитанції будуть прикріплені після закупки та оплати. Дякую!


My name is Ihor. I am a volunteer from Mykolayiv, Ukraine. Recently the war came to our country. We are doing our best to support our Armed Force in order to keep them in good shape and have all necessary stuff for our victory.

Unfortunately, resources are running out very quickly, and help is needed all the time.

We decided to open this charity account to raise money for bulletproof vests and a weather station for one of our brigades. We have also ordered a batch of body armor and shoulder strap systems for our territorial defense and are currently awaiting shipment. Unfortunately we do not have enough money to pay for the order.

We will be grateful for any contribution from you.

All bills will be attached after purchase and payment is made.  Thanks!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 970 zł  z 32 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ihor Dmytrychenko - awatar

Ihor Dmytrychenko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anastasiia Chernysheva - awatar
Anastasiia Chernysheva
100
Lena - awatar
Lena
100
Kostian - awatar
Kostian
100
Lena Bodnar - awatar
Lena Bodnar
50
Мария Мария - awatar
Мария Мария
100
Екатерина Поняева - awatar
Екатерина Поняева
130
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Slava Ukraine - awatar
Slava Ukraine
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij