Zbiórka Pilna pomoc dla armii ukraińskie - miniaturka zdjęcia

Pilna pomoc dla armii ukraińskie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pilna pomoc dla armii ukraińskie - zdjęcie główne

Pilna pomoc dla armii ukraińskie

1 971 zł  z 32 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ihor Dmytrychenko - awatar

Ihor Dmytrychenko

Organizator zbiórki

Nazywam się Igor, jestem wolontariuszem z Ukrainy, miasto Mykolayiv. Niedawno do naszego kraju dotarła wojna.  Robimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszym wojskom być w najlepszej formie i mieć wszystko, co niezbędne do pokonania wroga.

Niestety zasoby bardzo szybko się wyczerpują, a pomoc jest potrzebna cały czas.

Postanowiliśmy otworzyć to konto charytatywne, aby zebrać pieniądze na kamizelki kuloodporne i stację pogodową dla jednej z naszych załóg. Zamówiliśmy również partię kamizelek kuloodpornych i systemów pasów naramiennych dla naszej obrony terytorialnej i obecnie oczekujemy na wysyłkę.  Trochę mamy za mało pieniędzy, aby zapłacić za zamówienie.

Będziemy wdzięczni za jakikolwiek Twój wkład.

Paragony zostaną załączone po zakupie i dokonaniu płatności.  Serdecznie dziękujemy!


Мене звати Ігор, я волонтер з України, міста Миколаєва. Нещодавно в нашу країну прийшла війна. ми усіма силами намагаємось допомогти нашим військовим бути у найкращій формі та мати усе необхідне для перемоги над ворогом. 

Нажаль, ресурси дуже швидко закінчуються, а допомога потрібна постійно. 

Ми вирішилі відкрити цей благодійний рахунок, щоб зібрати гроші на бронежилети та метеостанцію для однієї з наших бригад. Ми також замовили партію бронежилетів та ремінно-плечових систем для нашої територіальної оборони і наразі чекаємо відправки. трохи не хватає грошей, щоб розрахуватися за замовлення.

Ми будемо вдячні за будь який вклад з вашого боку.

Квитанції будуть прикріплені після закупки та оплати. Дякую!


My name is Ihor. I am a volunteer from Mykolayiv, Ukraine. Recently the war came to our country. We are doing our best to support our Armed Force in order to keep them in good shape and have all necessary stuff for our victory.

Unfortunately, resources are running out very quickly, and help is needed all the time.

We decided to open this charity account to raise money for bulletproof vests and a weather station for one of our brigades. We have also ordered a batch of body armor and shoulder strap systems for our territorial defense and are currently awaiting shipment. Unfortunately we do not have enough money to pay for the order.

We will be grateful for any contribution from you.

All bills will be attached after purchase and payment is made.  Thanks!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 971 zł  z 32 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ihor Dmytrychenko - awatar

Ihor Dmytrychenko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anastasiia Chernysheva - awatar
Anastasiia Chernysheva
100
Lena - awatar
Lena
100
Kostian - awatar
Kostian
100
Lena Bodnar - awatar
Lena Bodnar
50
Мария Мария - awatar
Мария Мария
100
Екатерина Поняева - awatar
Екатерина Поняева
130
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij