



Nie sądziłem, że kiedykolwiek będę musiał napisać takie słowa i zwrócić się do Was z tak bolesną prośbą.
23 czerwca, w okolicach Berlina, w tragicznym wypadku samochodowym zginął Emanuel – syn mojego serdecznego przyjaciela Wojtka.
Był przede wszystkim ukochanym synem, bratem, narzeczonym, wujkiem, przyjacielem i kolegą. Człowiekiem pełnym uśmiechu, życzliwości i dobra. Każdy, kto miał szczęście go poznać, wie, że nie dało się go nie lubić...
Jego nagłe odejście pozostawiło niewyobrażalny ból i pustkę w sercach jego Rodziców Eweliny i Wojtka oraz najbliższych.
Dziś zwracam się do Was z prośbą o wsparcie rodziny, która oprócz ogromnej tragedii musi zmierzyć się z bardzo wysokimi kosztami związanymi z tym wypadkiem. Zebrane środki zostaną przeznaczone na:
- sprowadzenie ciała Emanuela do Polski,
- transport czterech uszkodzonych pojazdów z parkingu policyjnego w Niemczech,
- opłaty za parking policyjny,
- koszty usunięcia skutków wypadku na autostradzie,
- opłaty środowiskowe związane z wyciekiem olejów i płynów eksploatacyjnych,
- inne niezbędne koszty wynikające z tej tragicznej sytuacji.
Łączna kwota zobowiązań może wynieść od 150 do nawet 200 tysięcy złotych.
To ciężar, z którym Rodzina nie jest w stanie poradzić sobie sama.
Każda, nawet najmniejsza wpłata, będzie ogromnym wsparciem i pozwoli Rodzinie skupić się na przeżywaniu żałoby, zamiast walczyć z narastającymi kosztami.
Z całego serca dziękuję za każdą pomoc, udostępnienie zbiórki i okazane wsparcie.
W tych najtrudniejszych chwilach każda życzliwość ma ogromne znaczenie.
Wierzę, że dzięki Waszym dobrym sercom wspólnie uda nam się zebrać potrzebną kwotę i odciążyć rodzinę w tym niewyobrażalnym trudnym czasie...
Dziękuję za okazane serce 🫶
Kamil
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!