
Zbieram pieniądze dla schroniska dlatego ze ja też mam psa i wiem jakie to jest ciężkie go utrzymać je dużo i też ma dużo zabawek do bawienia się i też chciałbym żeby inne pieski też miały jedzenie picie itp
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!