Zbiórka W obronie przed FZ GAJA - zdjęcie główne

W obronie przed FZ GAJA

5 420 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 68 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ryszard Matecki - awatar

Ryszard Matecki

Organizator zbiórki

Cześć
Nazywam się Ryszard Matecki, od lat działałem na rzecz rewitalizacji i utrzymania parku Dolina Miłości w Zatoni Dolnej. Ponad 4 lata temu musiałem opuścić Zatoń z powodów osobistych, a po powrocie zobaczyłem, że piękny park, duma naszego regionu, zamienił się w zgliszcza. Stało się tam niebezpiecznie. Co zastałem możecie zobaczyć na YT. Zaalarmowałem też różne instytucje o stanie parku i niebezpieczeństwach czyhających na turystów. Federacja Zielonych GAJA podała mnie za to do sądu-Karnego i Cywilnego, chcąc zatkać mi usta. Prócz przeprosin żądają bym wpłacił także 10000zł na rzecz PAH. Potrzebuję pomocy prawnej. O ile merytorycznie sobie poradzę (wiem, że mam zarówno wiedzę, jak i rację),o tyle mogę wpaść przy okazji różnych procedur. Oczywiście będę żądał zwrotu poniesionych nakładów na swoją obronę i wtedy środki te przeznaczyć chcę na wyprodukowanie broszury o historii Doliny Miłości, któą otrzyma każdy darczyńca.
Dolina Miłości to nasze dobro wspólne. Obrońmy ją razem. Obrońmy wolność słowa i prawo do wyrażania opinii. Więcej informacji na Facebooku profilu Zachodnie Zakole Odry oraz na grupie Ratujmy Dolinę Miłości . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Piotr Pęczalski - awatar

  Piotr Pęczalski

  09.06.2022
  09.06.2022

  Drobna cegiełka, ale jak będzie trzeba, dorzucę jeszcze kilka :-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.05.2022
  28.05.2022

  Za Dolinę, za jej piękno, za elementarną uczciwość, za chęć do przeciwdziałania degradacji...

 • Marek Majer - awatar

  Marek Majer

  26.05.2022
  26.05.2022

  Walcz bo masz racje

 • Przemo - awatar

  Przemo

  25.05.2022
  25.05.2022

  Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.05.2022
  25.05.2022

  Rysiu, powodzenia!

5 420 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 68 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ryszard Matecki - awatar

Ryszard Matecki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 68

Fafiq - awatar
Fafiq
50
Klaudia Grzęda - awatar
Klaudia Grzęda
100
Agnieszka & Paweł - awatar
Agnieszka & Paweł
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wojciech Gługiewicz - awatar
Wojciech Gługiewicz
50
Czesław Ufland - awatar
Czesław Ufland
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Opowicz Rafal - awatar
Opowicz Rafal
50
Pawel Golak - awatar
Pawel Golak
400

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij