Czesć. Jestesmy osiedlową strażą pozarną w ostrołęce w woj.mazowieckim zbieramy na naszą jednostke która potrzebuje sprzętu. Mamy nadzieje ze pomozecie.
0 zł
z 100 zł (Cel)
Wpłaciło 0 osób
w ciągu 1 dnia.
Dokonaj pierwszej wpłaty. Każda złotówka się liczy.