Ewa Fiedoruk - awatar

Ewa Fiedoruk

Organizator zbiórki

Przekazuję list z prośbą od dzieci Pani Zaidy w ich i moim imieniu.

Cześć! Nazywam się Ewa I Jestem Polką mieszkającą od ponad 4 lat w Wenezueli, kraju przechodzącym duży kryzys. Zayda jest sąsiadką i mamą mojej pierwszej wenezuelskiej przyjaciółki - są oni dla mnie praktycznie jak rodzina, i tak też mnie traktują, a Pani Zayda jest cudowna, ciepła i pogodna. Od kiedy zamieszkałam za ścianą, stała się dla mnie taką dobrą ciocią. W imieniu jej i całej rodziny proszę o pomoc w uleczeniu  jej chłoniaka.
Przekazuję list napisany w imieniu jej dzieci i z całego serca proszę o pomoc!

To jest Zayda, Nasza mama, niesamowicie silna i pozytywna kobieta...

W czerwcu 2018 roku została zdiagnozowy u niej Chłoniak Nieziarniaczy, Zaotrzewny Stadium III BxE, Immunofenotypu B  (LINFOMA NO HODGKIN, RETROPERITONEAL ESTADIO III BxE INMUNOFENOTIPO B), dla którego zostało zaplanifikowane leczenie obejmujące 8 Sesji Chemioterapii co 21 dni y 20 sesji Radioterapii.

Na dzień dzisiejszy udało jej się ukończyć 8 z zamierzonych Chemioterapii, uwieńczonych sukcesem zmniejszenia masy nowotworu o 80%. Kolejnym krokiem jest rozpoczęcie sesji 20 Radioterapii, aby do końca wykorzenić CHŁONIAKA, który jest usytuowany bardzo blisko nerki i z tego powodu potrzebuje Radioterapii 3-D na zaawansowanym sprzęcie, który można znaleźć jedynie w 2 Klinikach w naszym mieście, Caracas. Całkowity koszt tego etapu leczenia wynosi 6000$(4000$ samo naświetlanie, do tego koszt leków, tomografii ect) i w kraju, w którym obecni żyjemy jest to suma praktycznie niemożliwa do uzyskania. Trzy tygodnie jest to czas który został ustalony przez lekarzy do rozpoczęcia Radioterapii i możliwości zdobycia funduszy. Dzięki Bogu udało się nam pokryć koszty pierwszego etapa leczenia (Chemioterapii), lecz niestety nie jesteśmy już w stanie zdobyć środków na 20 pozostałych do zrobienia sesji naświetleń.

Prosimy głęboko z serca o waszą pomoc w zdobyciu tej kwoty i mozliwości przywrócenia naszej mamy do zdrowia. Pomimo choroby, zachowuje ona uśmiech i pozytywe nastawienie, co dało jej wpaniałe rezultaty w leczeniu.

Jakakolwiek wsparcie, małe czy duże jest przez nas NIESAMOWICIE docenione!

Aktualności

 • Ewa Fiedoruk - awatar

  Ewa Fiedoruk

  29.04.19
  29.04.19

  Cześć! Pani Zayda skończyła radioterapię z totalnym sukcesem! Dziękujemy wszystkim wspierającym osobom za wsparcie! Bez was by się nie udało.

Komentarze

 • Bart S - awatar

  Bart S

  06.03.19
  06.03.19

  Good luck!

Ewa Fiedoruk - awatar

Ewa Fiedoruk

Organizator zbiórki

Wpłaty - 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Magdalena Prokopowicz - awatar
50
Magdalena Prokopowicz
Anonimowy Darczyńca - awatar
2
Anonimowy Darczyńca
m k. - awatar
20
m k.
Kacper - awatar
20
Kacper
Bart S - awatar
20
Bart S
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Agaa - awatar
30
Agaa
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij