Zbiórka Zbiórka na bilirubinometr - zdjęcie główne

Zbiórka na bilirubinometr

2 160 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Barbara Dobosz - awatar

Barbara Dobosz

Organizator zbiórki

Co może zrobić mama dla swojego dziecka? Odpowiedź dla wielu jest prosta... WSZYSTKO! 

Wiele noworodków przechodzi po narodzinach żółtaczkę... Aby kontrolować poziom bilirubiny potrzebny jest bilirubinometr. Jest to urządzenie, które można w łatwy sposób przewieźć, a przede zmierzy poziom bilirubiny bez nakłuć. Dziś na zajęciach u Pani Moniki Czebieniak dowiedziałam się jak jest drogi....  Koszt takiego urządzenia obecnie w promocji to około 9500... Dla jednej Pani Moniki to wiele... A dla nas może to być niewielka wpłata. Dlatego zwracam się z prośbą do wszystkich mam, którym Pani Monika już pomogła i zapewne pomoże 😍 chyba wszystkim mamusiom zależy na zdrowiu swoich pociech!

Liczy się każda złotówka i każde udostępnienie! 

Do dzieła kochane mamy! Dbajmy o swoje dzieci!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 160 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Barbara Dobosz - awatar

Barbara Dobosz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 55

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
T. G. - awatar
T. G.
50
Elżbieta Wielgosz - awatar
Elżbieta Wielgosz
200
Ala B. - awatar
Ala B.
100
Bruno z rodzicami - awatar
Bruno z rodzicami
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Małgorzata - awatar
Małgorzata
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij