Zbiórka Dług w lecznicy za lale 800 zł - miniaturka zdjęcia

Dług w lecznicy za lale 800 zł Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dług w lecznicy za lale 800 zł - zdjęcie główne

Dług w lecznicy za lale 800 zł

804 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Klaudia Opania - awatar

Klaudia Opania

Organizator zbiórki

Hej kochani.
Jestem Klaudia, wolontariuszka, zwierzolub, kociara i miłośnik gotowania.
Mam 21 lat i zajmuje się razem z babcią kotami odkąd tylko pamiętam.
Razem z babcią Iwonką mamy 6 kotów i psa Mikusia.
W zeszłym roku (listopad) znalazłyśmy kotkę tricolorkę w bardzo opłakanym stanie. Razem z babcią zabrałyśmy ją do lecznicy. Kotka w tej chwili znajduje się u nas już na stałe ale nadal pozostał nam dług.. Całkowity dług był 1700 zł. Udało nam się zapłacić 900 zł ale bardzo był to dla nas trudny czas nie mając szczerze na babci leki i nie zapłacony prąd. Nie chciałybyśmy powtórzyć tego jeszcze raz, dlatego czy mogłybyśmy prosić o pomoc?
Troszkę opiszę naszą historie. Jedyną rodziną od lat jest moja babcia i ‘ojciec’ alkoholik który po 3 latach się zjawił i zażądał płacenia alimentów na siebie. Babcia żyje ze skromnej emerytury a ja pracuje jako krawcowa a dodatkowo pomagam sprzątać na uczelni. Z opłatami jest u nas różnie. Miesiąc w miesiąc razem z babcią siadamy i robimy kalkulację ile możemy wydać na koty i psa (jedzenie, żwirek, tabletki odrobaczające, wizyty) ile zostaje nam na rachunki, i ile zostaje na leki babci i jedzenie i na moją szkołę. Po odliczeniu zawsze wszystko jest jasne.
Niestety znaleziona kotka troszkę nas pociągnęła z finansami i chciałybyśmy to uregulować ale nie robiąc bardzo dużego minusu na naszych płatnościach. Bardzo prosimy o pomoc, brakło nam 800 zł 😔

Niżej załączam zdjęciach dokumentów z lecznicy 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
804 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Klaudia Opania - awatar

Klaudia Opania

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 38

D.S. - awatar
D.S.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Po prostu ja - awatar
Po prostu ja
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
ania - awatar
ania
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anits - awatar
Anits
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij