Norbert Pytlos
Drodzy,
chcemy Was poinformować o postępach prac po tragicznym pożarze. Dzięki Waszemu ogromnemu wsparciu udało się już zrobić pierwsze, bardzo ważne kroki.
Uprzątnięto znaczną część pogorzeliska oraz rozpoczęto zabezpieczanie terenu. Powoli kompletujemy materiały i niezbędny sprzęt, aby odbudowa mogła ruszyć pełną parą. To wciąż bardzo trudny i długi proces, ale dzięki Wam mamy siłę i środki, by iść do przodu.
Każda wpłata, każde udostępnienie i dobre słowo naprawdę mają znaczenie. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za okazane wsparcie i solidarność w tym ciężkim czasie.
Nie zatrzymujemy się — walczymy dalej o odbudowę tego, co zostało zniszczone.
Dziękujemy, że jesteście z nami ❤️








Katarzyna Palińska
🖤🖤🖤
Groch
Życzymy dużo sił i wsparcia w tych trudnych chwilach:(
Joanna Woś
Olka to , co się stało, jest straszne, ale jesteś niesamowicie silną osobą. Dasz radę przez to przejść, ..Trzymaj się❤️❤️❤️