Zbiórka Zakup niezbędnego sprzętu - buty - miniaturka zdjęcia

Zakup niezbędnego sprzętu - buty Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zakup niezbędnego sprzętu - buty - zdjęcie główne

Zakup niezbędnego sprzętu - buty

800 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Król - awatar

Damian Król

Organizator zbiórki

Taka otrzymałem wiadomość, uważam że nie możemy przejść obojętnie:

Nazywam się Anzhela - trener drużyny siatkówki chłopców z Ukrainy - drużyna pochodzi z Charkowa,

Przede wszystkim jesteśmy wdzięczni za ciepłe przyjęcie we wspaniałym mieście Proszowice - obecnie przebywamy na terenie Miejskiego-Ośrodka Sportu i Rekreacji, tu śpimy, jemy i trenujemy. 

Rozmawialiśmy o problemach z trampkami Posiadamy sportowców trenujących w następujących rozmiarach: 46 rozmiar - jeden; 45 rozmiar - cztery; 44 rozmiar - trzy; 43 rozmiar - jeden; 42 rozmiar - trzy; 40 rozmiar - jeden; 39 rozmiar - dwa; 38 rozmiar - dwa.

Z szacunkiem i wdzięcznością dziękujemy za okazane wsparcie.

Planujemy zakup butów firmy Asics oraz jeśli wystarczy funduszy to koszulki treningowe.

Chcą walczyć na swój sposób we własnej sprawie! Umożliwijmy to!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
800 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Król - awatar

Damian Król

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Mateusz - awatar
Mateusz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Magda - awatar
Magda
50
Kamil Tokaj - awatar
Kamil Tokaj
100
SlavaUkraina - awatar
SlavaUkraina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
dmnkrl - awatar
dmnkrl
100
dmnkrl - awatar
dmnkrl
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij