Zbiórka Marysia walczy - zdjęcie główne

Marysia walczy

413 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Wiśniewska - awatar

Karolina Wiśniewska

Organizator zbiórki

Witam,

Mam na imię Marysia.  Mam 3 lata. Od lutego walczę z nowotworem złośliwym jakim jest ostra białaczka limfoblastyczna. Życie mojej rodziny kręci się teraz wokół mojego zdrowia. Moi rodzice oraz moja siostra (która też jest niestety przewlekle chora)  bardzo się starają, aby być dla mnie jak największym wsparciem. I choć jest to trudna walka jesteśmy pełni dobrych myśli. Niestety jednak leczenie, któremu jestem poddana bardzo wyniszcza mój organizm. 

Obecnie zdecydowaliśmy się na dalsze leczenie na oddziale dziennym,  dzięki czemu po podaniu leków, zabiegach czy badaniach mogę wracać codziennie do domu i nie jestem  skazana na rozłąkę z Siostrą. 

A każdy powrót do domu dodaje mi siły  (co widać nawet po morfologii)

I choć uważam mój dom za najwspanialszy na świecie,  to ze względu na mój poważny stan zdrowia (wyniszczony układ odpornościowy i duże ryzyko zakażeń )konieczna jest  wymiana urządzeń sanitarnych oraz wykonanie innych najbardziej podstawowych prac.   Tak aby mój dom był miejscem nie tylko w którym się dobrze czuje, ale też w pełni bezpiecznym.      


Pozwoliłam sobie wypowiedzieć się w imieniu mojej Córki.  Jestem przekonana, że tak by to ujęła,  ponieważ jest pogodnym i mądrym Dzieckiem.

Toczymy ciężką walkę. Staramy się widzieć wszystkie szanse, ale i realne zagrożenia. Potrzebujemy wsparcia, w tym materialnego. Doceniamy każdy gest, każde dobre słowo.

Mama Karolina.          

        

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.04.2017
  21.04.2017

  Marysiu jesteś silną, małą kobietką....zdrowiej szybko :)

  • Karolina Wiśniewska - awatar

   Karolina Wiśniewska - Organizator zbiórki

   21.04.2017
   21.04.2017

   Dziękujemy z serca ❤

413 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Wiśniewska - awatar

Karolina Wiśniewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Marysia - awatar
Marysia
20
Sandra - awatar
Sandra
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
hania - awatar
hania
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marysia - awatar
Marysia
50
Marta - awatar
Marta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Joanna Chodkiewicz-Gorczycka - awatar
Joanna Chodkiewicz-Gorczycka
12

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij