Zbiórka Pomoc dla Przemysława - zdjęcie główne

Pomoc dla Przemysława

1 885 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Kruglik - awatar

Karolina Kruglik

Organizator zbiórki

Proszę Was o pomoc, bo właśnie teraz jej potrzebujemy.

Nazywam się Karolina i jestem wieloletnią partnerką Przemysława Wiśniewskiego „Wiśnia”. Jesteśmy w związku i choć nie przysięgaliśmy sobie przed ołtarzem i przed Bogiem, jesteśmy ze sobą na dobre i na złe.  

Miłość […]

Wszystko znosi,

wszystkiemu wierzy,

we wszystkim pokłada nadzieję,

wszystko przetrzyma.

W życiu jak i w związku jesteśmy poddawani wielu próbom.

W dniu 17.05.2017 Przyszedł dla nas właśnie ten czas próby. Przemek wracając z pracy motocyklem, uległ wypadkowi i nasze dotychczasowe życie zmieniło się w koszmar.  Zapewne grono z Was pomyśli, kolejny dawca. 

Nie Przemek kocha motoryzację, zawsze był ostrożny rozważny i anielsko spokojny,sypadek nie był z Jego winy. 

W ten straszny dzień, trafiliśmy do szpitala z Głogowa do Nowej Soli, gdzie Przemkowi nie dawali szans na przeżycie, ponieważ w wyniku wypadku rozpoznanie brzmiało tak: Uraz czasowo-mozgowy, stłuczenia mózgu, złamanie kości czaszki, złamanie przednio-górnej krawędzi Th8, stłuczenia płuc z niewydolnością oddechową, zakrzepica żył, zapalenie płuc, zaciej krwi do przestrzeni podpajeczej lewej półkuli mózgu, krwiaki, spsa!!! 

Po  tygodniu podszedł lekarz i robiąc usg serca, namawiał do oddania  organów wewnętrznych!!! Bo i tak będzie, rośliną 😔Nie mogłam się z tym pogodzić, nie mogłam się zgodzić na odejście mojego Wiśni. I choć walczyłam od pierwszych godzin wypadku, w tamtej chwili uruchomiła się we mnie taka wola walki o życie, że nic nie mogło mnie powstrzymać. Przyjaciel Przemka pokierował Mnie do Prywatnej Kliniki Profesora Talara. Po kilku dniach udało się zorganizować dla Przemka miejsce i został przewieziony, przez kolejnego Przyjaciela, wprawiając w osłupienie tamtejszych lekarzy.

 Dlaczego?

 Ponieważ Przemek w ciągu miesiąca pobytu w szpitalu na NFZ schudł i to bardzo schudł! 

Był niedożywiony, niedotleniony, ……. . Mijały tygodnie, miesiące ciężkiej rehabilitacji z Ekipą,, Gołębiego Dworu"i ciężkiej próby zarówno dla Przemka jak i dla mnie. Przemek nadal pozostawał w śpiączce, ale rehabilitacja trwała. ZAWSZE należy stymulować osobę pozostającą w śpiączce! W sierpniu 2017 roku Przemek stanął o własnych siłach, po kilku miesiącach rehabilitacji i stymulacji wróciły podstawowe „ czynności życiowe  „. 

Jednak nasza droga ku PEŁNI ZDROWIA jeszcze się nie skończyła. Natomiast skończyły się środki... 

Najważniejsze jest to, aby Przemek całkowicie wyzdrowiał. 

Do momentu kiedy bylismy w stanie, całą rodziną organizować pieniądze na leczenie Przemka, nie chciałam prosić Was o pomoc, ponieważ wychodziłam z założenia, że możecie pomóc komuś, kto tej pomocy pieniężnej potrzebuje dużo bardziej. Jednak wszystko się kiedyś kończy.  Dlatego proszę Was kochani o POMOC!

 Sami już nie jesteśmy w stanie zapewnić Przemkowi niezbędnych rehabilitacji i stymulacji, które są niezwykle kosztowne, a przynoszą zadziwiające efekty poprawy i pozwalają Przemkowi być o krok bliżej do NASZEGO CELU. Ten cel, był już tak blisko, Przemo funkcjonował, w życiu codziennym normalnie, jak zdrowy człowiek. 

Ale niestety, uszkodzony płat czołowy, dał o sobie znać, Przemka ogarnęła straszna agresja. 

Nie dlatego, że chciał tak się dzieje przy stłuczeniach mózgu. 

Na nasze nieszczęście trafił do szpitala na NFZ. 

Nie dobrali,Oni spacyfikowali Przemka lekami, gdzie znowu trafił na wózek.... 

Zaczynamy od początku 😔

Wierzę, że jesteśmy już na ostatnim zakręcie, a później już krótka prosta i META. Meta oznaczająca PRZEMKA „Wiśnię” sprzed wypadku. Mojego PRZEMKA!

Będziemy Walczyć, do upadłego 💪💪💪

Wierzę, że pomożecie 😊

My Wierzymy 🍒💕

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anna Maj - awatar

  Anna Maj

  18.07.2019
  18.07.2019

  Dużo zdrówka i wytrwałości!!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.02.2019
  27.02.2019

  Trzymam kciuki

 • Wiesiek - awatar

  Wiesiek

  23.02.2019
  23.02.2019

  Powodzenia Wiśnia! Pozdrawiam

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.02.2019
  13.02.2019

  zdrowia życzę.

1 885 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Kruglik - awatar

Karolina Kruglik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 32

Aneta - awatar
Aneta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grzegorz - awatar
Grzegorz
20
Anna Maj - awatar
Anna Maj
100
Magdalena - awatar
Magdalena
20
Marcin - awatar
Marcin
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij