Zbiórka POMÓŻ Mi zagrać w piłkę... - zdjęcie główne

POMÓŻ Mi zagrać w piłkę...

15 800 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 196 osób
Jadwiga Florek - awatar

Jadwiga Florek

Organizator zbiórki

           20 listopada nigdy nie zapomnę , to miała być zwykła kontrol, myślałam sobie nie martw się na zapas , bo dzieci w tak niskiej ciąży przecież się nie rodzą , to był dopiero 27 tc...a jednak o 20.30 przyszedł na świat mój malutki syneczek wielkości mojej dłoni o wadze 980 gr, nie oddychał....byłam przerażona, zrozpaczona i  nie rozumiałam co się dzieje...dlaczego malutki nie oddycha, dlaczego ma przyczepione do swojego ciałka milion kabli ..nikt mi nic nie mówił...oprócz tego, że nie ma większych szans na jego przeżycie a ja krzyczałam żeby tak do mnie nie mówili...i walczyłam  cały czas o mojego Olivierka i walczyć zawsze będę o Niego...
       Mama J...     


         Cześć, nazywam się Olivier mam 9 lat, zdiagnozowano u mnie  Mózgowe Porażenie Dziecięce czterokończynowe, nie jestem w stanie samodzielnie funkcjonować, cały czas musi być przy mnie ktoś, kto mnie podniesie, posadzi lub pomoże mi w czymkolwiek.  Mam wiele marzeń ale największym jest takie,że chciałbym zagrać w piłkę z bratem a teraz nie mogę, bo moje nogi nie chcą chodzić i muszę cały czas intensywnie ćwiczyć żeby zrobić kilka kroków.                                                              Zabieram pieniądze na operację, która nazywa się fibrotomia i nie jest refundowana więc musi być pokryta z własnych środków finansowych i może pomóc mi w spełnieniu mojego marzenia.                                                                                        PROSZĘ  pomóż mi zagrać w piłkę...każda kwota jest istotna gdyż z czegoś małego może powstać coś ogromnego, DZIĘKUJE  w swoim imieniu i mojej rodziny...OLI :)

Aktualizacje


 • Jadwiga Florek - awatar

  Jadwiga Florek

  03.05.18
  03.05.18

  Witam, chciałaby przedstawić Państwu koszty ,które były związane z operacją i na co wydaliśmy pieniądze przekazane od Państwa.

  Zdjęcie aktualizacji 14 700

Komentarze


 • Łukasz Wróbel - awatar

  Łukasz Wróbel

  05.03.18
  05.03.18

  Trzymamy kciuki :)

 • Agnieszka nowosad - awatar

  Agnieszka nowosad

  05.03.18
  05.03.18

  Czapka eska

 • Ela Ślązak - awatar

  Ela Ślązak

  03.03.18
  03.03.18

  Trzymam za Ciebie kciuki Olivier :)

 • JAROMIR TYWONIUK - awatar

  JAROMIR TYWONIUK

  03.03.18
  03.03.18

  Sala zabaw

 • Łukasz Dłużniewski - awatar

  Łukasz Dłużniewski

  02.03.18
  02.03.18

  zdrowia zycze

15 800 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 196 osób
Jadwiga Florek - awatar

Jadwiga Florek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 196

Maria Świstowska - awatar
Maria Świstowska
55
Gosiek G. koszula - awatar
Gosiek G. koszula
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Renata Kociach - awatar
Renata Kociach
110
Gosiek G. Mark Twain - awatar
Gosiek G. Mark Twain
80
kasia B biżuteria i przywiezka - awatar
kasia B biżuteria i przywiezka
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
180
Łukasz Wróbel - awatar
Łukasz Wróbel
60
Agnieszka nowosad - awatar
Agnieszka nowosad
35
Alicja Wrońska - awatar
Alicja Wrońska
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij