Zbiórka 1088km dla Iana! Wesprzyj trasę - miniaturka zdjęcia

1088km dla Iana! Wesprzyj trasę Jak założyć taką zbiórkę?

1088km dla Iana! Wesprzyj trasę

2 061 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Michałkiewicz-Wróbel - awatar

Kasia Michałkiewicz-Wróbel

Organizator zbiórki

Drodzy Przyjaciele! 

Zbiórka dość nietypowa - zbieramy pieniądze na noclegi mojego męża Piotra Wróbel, który obecnie jest w pieszej wędrówce z Mysłowic do San Marino - 1088km.

Niestety wyczerpał nam się już budżet. Hotele, hostele, i inne instytucje nie odpisują. Piotrowi pozostało ok 350km do zakończenia trasy.

Całą trasę można śledzić na facebook :

https://www.facebook.com/515km/

W zeszłym roku Piotr przeszedł 515km dla naszego syna z Katowic do Gdańska.

Poniżej link do filmu z tego okresu:

https://www.youtube.com/watch?v=dspyyaKd71Q&t=1s

Jeśli jednak okaże się ,że pojawią się na trasie hotele, ludzie dobrej woli, którzy pomogą bezinteresownie w odnalezieniu noclegu całą uzbieraną kwotę przelejemy na subkonto Iana w Fundacji JIM.


Prosimy o wsparcie!


Dear friends!

A rather unusual fundraiser - we are raising money for the accommodation of my husband Piotr Wróbel, who walks from Mysłowice to San Marino - 1088km.

Unfortunately, we have already exhausted the budget. Hotels, hostels, and other institutions are rarely interested in giving accommodation for free . It is about 350km of remainig distance.
The whole route can be followed on facebook:

https://www.facebook.com/515km/

Last year Piotr walked 515km for our son from Katowice to Gdańsk.
Below is a link to the movie from that period:
youtube.com/watch?v=ds ...

If it turns out that there will be hotels on the route, or people of goodwill who will help  in finding accommodation disinterestedly, we will transfer the entire remaining amount collected to the Ian's sub-account in the JIM Foundation.

Please, support!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kasia Michałkiewicz-Wróbel - awatar

  Kasia Michałkiewicz-Wróbel

  01.05.2018
  01.05.2018

  Witajcie przyjaciele! <3
  Jak już wiecie Piotr przekroczył granicę!
  Dziękujemy Wam serdecznie za dotychczasowe wsparcie! ;)))

  Jesteście cudowni!

  Ps. W wolnej chwili podeślijcie link do zbiórki znajomym - zbieramy na kolejne dni.

  Zdjęcie aktualizacji 14 624

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Waldi Bak - awatar

  Waldi Bak

  11.06.2019
  11.06.2019

  Powiedzenia ☺

 • Magda - awatar

  Magda

  15.09.2018
  15.09.2018

  Walczę z rakiem sama nie mam dużo pieniążków ale dziele się tym co mam. Masz dobre serce a takim ludzia trzeba pomagać ! ;) 3majcie się ciepło będę się za Was modlić.

 • Lidziers Julka - awatar

  Lidziers Julka

  08.05.2018
  08.05.2018

  Brawo za osiagniecie celu!

 • Wojciech Godoń - awatar

  Wojciech Godoń

  07.05.2018
  07.05.2018

  Byłem z wami przy #515km, jestem też podczas #1088km. Podziwiam Was i z całego serca pamiętam o Was w modlitwach :)

 • Kasia - awatar

  Kasia

  05.05.2018
  05.05.2018

  "Jest ta­ka od­ległość, której nie wy­raża się w kilometrach. To od­ległość jaką mu­si po­konać człowiek, chcąc dot­rzeć do ludzkiego serca." Powodzenia!

2 061 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Michałkiewicz-Wróbel - awatar

Kasia Michałkiewicz-Wróbel

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 60

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Waldi Bak - awatar
Waldi Bak
20
Magda - awatar
Magda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Michal Barański - awatar
Michal Barański
50
Kat Pi - awatar
Kat Pi
50
Lidziers Julka - awatar
Lidziers Julka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Wojciech Godoń - awatar
Wojciech Godoń
50
Monia - awatar
Monia
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij