Zbiórka Kacper kontra autyzm - zdjęcie główne

Kacper kontra autyzm

705 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Jarczok - awatar

Beata Jarczok

Organizator zbiórki

Witam, jestem mamą Kacperka. Kacper urodził się w maju 2010 r. Urodził się jako zupełnie zdrowe dziecko. Mijały tygodnie... Miesiące... Kiedy Kacper skończył około 6/8 miesięcy byliśmy już zaniepokojeni Jego rozwojem.Udalismy się do neurologa.Kazano Nam jednak dać dziecku czas, że się rozwinie.Kacper mając około 8miesięcy całymi dniami leżał, nie reagował na swoje imię, na zabawki,nie siadał, nie raczkował,nie gaworzył.Nie dawało Nam to spokoju, ponieważ taki stan utrzymywał się jeszcze przez najbliższe tygodnie...Chodziliśmy od specjalisty do specjalisty.W końcu z polecenia dostaliśmy się do neurologa,który w końcu Nas wysłuchał i po chwili obserwacji postawił diagnozę... Autyzm Wczesnodziecięcy... Pierwsze tygodnie były koszmarem... Jednak musieliśmy wziąć się w garść i zacząć działać.Po niedługim czasie okazało się również,że Kacper ma Zaburzenia SI.Od tego czasu jest pod stałą opieką neurologa, pedagoga,psychologa,psychiatry,logopedy, terapeutów SI,uczęszcza na zajęcia grupowe.Od niedawna dodatkowo ma stwierdzoną Nadwrażliwość Słuchową i wprowadzoną Terapię Johansena.Kacper zaczął mówić pojedyncze wyrazy kiedy skończył 4 latka.Do tamtego momentu żył totalnie w swoim świecie...Na dzień dzisiejszy Kacper mówi już prawie wszystko (w maju kończy 8lat).Jednak nie wszystko rozumie... Ma ogromne problemy w kontaktach z rówieśnikami, ponieważ On Ich nie rozumie, jak i Oni nie rozumieją Kacpra.Dodatkowo rozwój intelektualny Kacpra jest na tyle niski, że pokaż raz drugi musimy Go odroczyć od obowiązku szkolnego. Terapeuci jednoglośnie stwierdzili,że Kacper nie poradzi sobie jeszcze w szkole 😞


Każdy dzień Kacpra to walka o "lepsze jutro" , o "samodzielne życie"  w przyszłości. Jeździmy na terapie, pracujemy w domu itp.W ramach NFZ ma przyznane Wczesne Wspomaganie Rozwoju, jednak resztę terapii musimy realizować prywatnie.Prywatnie jeździmy 2 razy w tygodniu do pobliskiej miejscowości na SI, dodatkowo płacimy za terapię Johansena. W tym miesiącu wypada Nam wizyta u neurologa, również prywatnie. Do tego dochodzą koszty dojazdów, zakup niezbędnych przedmiotów do pracy w domu.Dzięki Państwa wsparciu możemy to wszystko realizować.Sami nie dalibyśmy rady...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Beata Jarczok - awatar

  Beata Jarczok

  19.07.2018
  19.07.2018

  Mimo wakacji Kacper ciągle pracuje 💪💪💪Dzisiaj było sporo buntu na zajęciach, ale czasem tak bywa... Najważniejsze, że są ogromne postępy 💕

  Zdjęcie aktualizacji 17 604

705 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Jarczok - awatar

Beata Jarczok

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Ewelina Tkaczyk - awatar
Ewelina Tkaczyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kasia - awatar
Kasia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Anna Sz - awatar
Anna Sz
135
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marcelina Matloch - awatar
Marcelina Matloch
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij