Zbiórka Kacper kontra autyzm - zdjęcie główne

Kacper kontra autyzm

705 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Jarczok - awatar

Beata Jarczok

Organizator zbiórki

Witam, jestem mamą Kacperka. Kacper urodził się w maju 2010 r. Urodził się jako zupełnie zdrowe dziecko. Mijały tygodnie... Miesiące... Kiedy Kacper skończył około 6/8 miesięcy byliśmy już zaniepokojeni Jego rozwojem.Udalismy się do neurologa.Kazano Nam jednak dać dziecku czas, że się rozwinie.Kacper mając około 8miesięcy całymi dniami leżał, nie reagował na swoje imię, na zabawki,nie siadał, nie raczkował,nie gaworzył.Nie dawało Nam to spokoju, ponieważ taki stan utrzymywał się jeszcze przez najbliższe tygodnie...Chodziliśmy od specjalisty do specjalisty.W końcu z polecenia dostaliśmy się do neurologa,który w końcu Nas wysłuchał i po chwili obserwacji postawił diagnozę... Autyzm Wczesnodziecięcy... Pierwsze tygodnie były koszmarem... Jednak musieliśmy wziąć się w garść i zacząć działać.Po niedługim czasie okazało się również,że Kacper ma Zaburzenia SI.Od tego czasu jest pod stałą opieką neurologa, pedagoga,psychologa,psychiatry,logopedy, terapeutów SI,uczęszcza na zajęcia grupowe.Od niedawna dodatkowo ma stwierdzoną Nadwrażliwość Słuchową i wprowadzoną Terapię Johansena.Kacper zaczął mówić pojedyncze wyrazy kiedy skończył 4 latka.Do tamtego momentu żył totalnie w swoim świecie...Na dzień dzisiejszy Kacper mówi już prawie wszystko (w maju kończy 8lat).Jednak nie wszystko rozumie... Ma ogromne problemy w kontaktach z rówieśnikami, ponieważ On Ich nie rozumie, jak i Oni nie rozumieją Kacpra.Dodatkowo rozwój intelektualny Kacpra jest na tyle niski, że pokaż raz drugi musimy Go odroczyć od obowiązku szkolnego. Terapeuci jednoglośnie stwierdzili,że Kacper nie poradzi sobie jeszcze w szkole 😞


Każdy dzień Kacpra to walka o "lepsze jutro" , o "samodzielne życie"  w przyszłości. Jeździmy na terapie, pracujemy w domu itp.W ramach NFZ ma przyznane Wczesne Wspomaganie Rozwoju, jednak resztę terapii musimy realizować prywatnie.Prywatnie jeździmy 2 razy w tygodniu do pobliskiej miejscowości na SI, dodatkowo płacimy za terapię Johansena. W tym miesiącu wypada Nam wizyta u neurologa, również prywatnie. Do tego dochodzą koszty dojazdów, zakup niezbędnych przedmiotów do pracy w domu.Dzięki Państwa wsparciu możemy to wszystko realizować.Sami nie dalibyśmy rady...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Beata Jarczok - awatar

  Beata Jarczok

  19.07.2018
  19.07.2018

  Mimo wakacji Kacper ciągle pracuje 💪💪💪Dzisiaj było sporo buntu na zajęciach, ale czasem tak bywa... Najważniejsze, że są ogromne postępy 💕

  Zdjęcie aktualizacji 17 604

705 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Jarczok - awatar

Beata Jarczok

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Ewelina Tkaczyk - awatar
Ewelina Tkaczyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kasia - awatar
Kasia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Anna Sz - awatar
Anna Sz
135
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marcelina Matloch - awatar
Marcelina Matloch
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij