Zbiórka Niech Marcin przemówi, pomóż . - miniaturka zdjęcia

Niech Marcin przemówi, pomóż . Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Niech Marcin przemówi, pomóż . - zdjęcie główne

Niech Marcin przemówi, pomóż .

2 740 zł  z 3 700 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Kubiak - awatar

Agnieszka Kubiak

Organizator zbiórki

Cześć Wszystkim. Mam  na imię Agnieszka. Zbieram na aparat ,,sztucznej krtani,, dla mojego chłopaka Marcina , który umożliwi mu powrót do funkcjonowania z wykorzystaniem mowy werbalnej, a także kontakt z otoczeniem i spokój psychiczny. Niemal rok temu Marcin jechał  do pracy (jest kierowcą zawodowym) i z niewiadomych przyczyn jego samochód wbił się w tył ciężarówki. W wyniku wypadku doznał  rozległych urazów  wewnętrznych i licznych urazów twarzoczaszki. Cudem uniknął śmierci. Na chwilę obecną wspolnie pracujemy nad jego powrotem do normalnosci poprzez długoterminową rehabilitację. Nasza komunikacja to mrugnięcie oczami na tak a wodzenie oczami na boki to nie, i oczywiście kciuk do góry wyrażający zgodę.   Zdaję  sobie sprawę, że  ten apart może być Marcina nieodłącznym,,przyjacielem,,  do końca życia,  ale wierzę,  że dzięki   niemu usłyszę ten długo uteskniony ciepły  głos ,,jak Ci mija dzionek, ja właśnie mam rozładunek,, , a także rozmowę  Marcina że swoimi dziećmi. 

Wszystkim dobroczyncom z całego serca WIELKIE DZIĘKUJĘ ❤

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  02.09.2019
  02.09.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Milena - awatar

  Milena

  27.08.2019
  27.08.2019

  Powodzenia 🙏💪

2 740 zł  z 3 700 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Kubiak - awatar

Agnieszka Kubiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 51

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Krzysiek Khorner - awatar
Krzysiek Khorner
20
Powodzenia i wytrwałości💪 - awatar
Powodzenia i wytrwałości💪
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Joanna Gadomski - awatar
Joanna Gadomski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Zofia Kaźmierczak - awatar
Zofia Kaźmierczak
60
Zofia Kaźmierczak - awatar
Zofia Kaźmierczak
50
brak - awatar
brak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij