Zbieramy na utworzenie swojej drużyny na sprzęt treningowy itp mamy po 14 lat i nie możemy jeszcze pracować a bardzo chcemy utworzyć tą drużynę z góry bardzo dziękuję
0 zł
z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 0 osób
w ciągu 1 dnia.
Dokonaj pierwszej wpłaty. Każda złotówka się liczy.