Zbiórka Królicza pomoc - zdjęcie główne

Królicza pomoc

0 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Marta Pawlak - awatar

Marta Pawlak

Organizator zbiórki

Witam :)
Celem tej zbiórki jest uzbieranie pieniędzy na pokrycie kosztów leczenia króliczka miniaturki - Groszka :)
Maluch ponad  miesiąc  borykał się z zapaleniem płuc, a wszystkie badania połknęły pieniędzy..

Ponad miesiąc temu Groszek zaczął dziwnie się zachowywać. Przestał leżeć wyciągnięty, inaczej oddychał, schudł...

Diagnoza - zapalenie płuc. Tydzień antybiotyków. Szmery ucichły więc nastała poprawa.. Jednak zachowanie Grocha się nie zmieniło.. 

Dostaliśmyskierowanie do kardiologa ( na wizytę czekaliśmy niecałe 3 tygodnie) , na szczęście wada serca została wykluczona - jednak za pół roku trzeba będzie pojawić się na kontrolę gdyż lewa komora serduszka jest lekko powiększona. 

No to biegiem dalej do weterynarza na prześwietlenie płuc.. A tam już niestety dobrych wieści nie ma. Silne zapalenie płuc i jeszcze większa utrata wagi... 

Na chwilę obecną finansowo sprawa wygląda tak 

-kardiolog - 65 zł + dojazd 50 zł 

-wizyta weterynarz - 226 zł - badanie z prześwietleniem płuc + korekta przerastającego zęba (z powodu mniejszego jedzenia źle ścierał zęby) + leki 

-wizyta weterynarz - 209 - badanie krwi + krew na EC + leki 

-wizyta weterynarz - 58 zł - leki plus specjalna karma żeby przybrał na wadze 

-4 kolejne wizyty - 76 zł - leki 

=684 zł 

Przed nami kolejne 7 dni leków gdzie za nie same wyjdzie kolejne 133 zł. A będzie więcej pewnie bo mogą dodatkowe rzeczy na wizycie wyjść.. 

A oczywiście po leczeniu trzeba będzie zrobić ponownie zdjęcie i badanie krwi co da pewnie kolejne około 100 zł. 

=684 + 233 = 917 A to tylko szacunkowa kwota minimalna uzyskana w 2 tygodnie, gdyż nie liczę poprzedniego leczenia. Też nie wiadomo czy na tym leczeniu się skończy... 

Do tej pory zawsze pomagałam innym zwierzętom i fundacjom zwierzęcym.. A teraz to ja potrzebuję pomocy.. 

Wiem, że biorąc zwierze bierze się pełną odpowiedzialność za jego życie.. Dlatego proszę Was o chociaż małą pomoc na leczenie mojego małego Urwisa. 

Bardzo dziękuję. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Marta Pawlak - awatar

Marta Pawlak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij