Zbiórka Królicza pomoc - zdjęcie główne

Królicza pomoc

0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Pawlak - awatar

Marta Pawlak

Organizator zbiórki

Witam :)
Celem tej zbiórki jest uzbieranie pieniędzy na pokrycie kosztów leczenia króliczka miniaturki - Groszka :)
Maluch ponad  miesiąc  borykał się z zapaleniem płuc, a wszystkie badania połknęły pieniędzy..

Ponad miesiąc temu Groszek zaczął dziwnie się zachowywać. Przestał leżeć wyciągnięty, inaczej oddychał, schudł...

Diagnoza - zapalenie płuc. Tydzień antybiotyków. Szmery ucichły więc nastała poprawa.. Jednak zachowanie Grocha się nie zmieniło.. 

Dostaliśmyskierowanie do kardiologa ( na wizytę czekaliśmy niecałe 3 tygodnie) , na szczęście wada serca została wykluczona - jednak za pół roku trzeba będzie pojawić się na kontrolę gdyż lewa komora serduszka jest lekko powiększona. 

No to biegiem dalej do weterynarza na prześwietlenie płuc.. A tam już niestety dobrych wieści nie ma. Silne zapalenie płuc i jeszcze większa utrata wagi... 

Na chwilę obecną finansowo sprawa wygląda tak 

-kardiolog - 65 zł + dojazd 50 zł 

-wizyta weterynarz - 226 zł - badanie z prześwietleniem płuc + korekta przerastającego zęba (z powodu mniejszego jedzenia źle ścierał zęby) + leki 

-wizyta weterynarz - 209 - badanie krwi + krew na EC + leki 

-wizyta weterynarz - 58 zł - leki plus specjalna karma żeby przybrał na wadze 

-4 kolejne wizyty - 76 zł - leki 

=684 zł 

Przed nami kolejne 7 dni leków gdzie za nie same wyjdzie kolejne 133 zł. A będzie więcej pewnie bo mogą dodatkowe rzeczy na wizycie wyjść.. 

A oczywiście po leczeniu trzeba będzie zrobić ponownie zdjęcie i badanie krwi co da pewnie kolejne około 100 zł. 

=684 + 233 = 917 A to tylko szacunkowa kwota minimalna uzyskana w 2 tygodnie, gdyż nie liczę poprzedniego leczenia. Też nie wiadomo czy na tym leczeniu się skończy... 

Do tej pory zawsze pomagałam innym zwierzętom i fundacjom zwierzęcym.. A teraz to ja potrzebuję pomocy.. 

Wiem, że biorąc zwierze bierze się pełną odpowiedzialność za jego życie.. Dlatego proszę Was o chociaż małą pomoc na leczenie mojego małego Urwisa. 

Bardzo dziękuję. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Pawlak - awatar

Marta Pawlak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij