Zbiórka Odbudowa spalonego gołębnika - miniaturka zdjęcia

Odbudowa spalonego gołębnika Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Odbudowa spalonego gołębnika - zdjęcie główne

Odbudowa spalonego gołębnika

500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Szymon Marcinkowski - awatar

Szymon Marcinkowski

Organizator zbiórki

W dniu 1 marca 2018r. ktoś spalił gołębnik mojego dziadka. Miał 220 gołębi, a zostało tylko 5. To nieszczęście zrozumie ten, kto wie, jak on kochał te gołębie. Opiekował się nimi z prawdziwą pasją i znawstwem. Ten dzień był jednym z najtrudniejszych w jego życiu. W pierwszej informacji na FB o spaleniu gołębnika pojawiła się wiadomość, że „kto zna tego starszego pana, to wie, że to bardzo dobra dusza" (dosłowny cytat).  Za trzy tygodnie dziadek będzie miał 80. urodziny. To, co go spotkało, nigdy nie powinno się wydarzyć. Jak można było to zrobić?

Nie mamy wątpliwości, że gołębnik trzeba odbudować. Od tego zależy kondycja i witalność naszego dziadka. Potrzebna jest jednak pomoc, bo dziadek budował swój gołębnik przez 18 lat, kiedy miał więcej siły, a teraz to zadanie jest zbyt duże dla jednego starszego człowieka. Można byłoby powiedzieć: „To tylko gołębie”, ale dla naszego dziadka to było coś więcej niż gołębie. To było jego życie. Trzeba mu je przywrócić.

Straż pożarna, gasząc pożar, zniszczyła doszczętnie cały gołębnik. Nic nie nadaje się do ponownego wykorzystania. Zgłosili się już ludzie, którzy zaoferowali własną pracę i niektóre materiały i narzędzia. Przydałyby się jeszcze fundusze na takie prace jak: wylewka na podłogę, postawienie ścian i dachu, zakup drzwi i wyposażenia (klatki, karmniki, poidła i in.). Mile widziane byłyby nowe gołębie (10-20 szt.).

Bardzo prosimy o pomoc finansową i inną, jeśli ktoś mieszka w Stargardzie albo w okolicach. Za każdą złotówkę składamy serdeczne podziękowanie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Szymon Marcinkowski - awatar

Szymon Marcinkowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anna Wisniewska - awatar
Anna Wisniewska
158
Kayy - awatar
Kayy
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
smsmsm - awatar
smsmsm
50
Zbigniew Michalak - awatar
Zbigniew Michalak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij