Zbiórka Odbudowa spalonego gołębnika - miniaturka zdjęcia

Odbudowa spalonego gołębnika Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Odbudowa spalonego gołębnika - zdjęcie główne

Odbudowa spalonego gołębnika

500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Szymon Marcinkowski - awatar

Szymon Marcinkowski

Organizator zbiórki

W dniu 1 marca 2018r. ktoś spalił gołębnik mojego dziadka. Miał 220 gołębi, a zostało tylko 5. To nieszczęście zrozumie ten, kto wie, jak on kochał te gołębie. Opiekował się nimi z prawdziwą pasją i znawstwem. Ten dzień był jednym z najtrudniejszych w jego życiu. W pierwszej informacji na FB o spaleniu gołębnika pojawiła się wiadomość, że „kto zna tego starszego pana, to wie, że to bardzo dobra dusza" (dosłowny cytat).  Za trzy tygodnie dziadek będzie miał 80. urodziny. To, co go spotkało, nigdy nie powinno się wydarzyć. Jak można było to zrobić?

Nie mamy wątpliwości, że gołębnik trzeba odbudować. Od tego zależy kondycja i witalność naszego dziadka. Potrzebna jest jednak pomoc, bo dziadek budował swój gołębnik przez 18 lat, kiedy miał więcej siły, a teraz to zadanie jest zbyt duże dla jednego starszego człowieka. Można byłoby powiedzieć: „To tylko gołębie”, ale dla naszego dziadka to było coś więcej niż gołębie. To było jego życie. Trzeba mu je przywrócić.

Straż pożarna, gasząc pożar, zniszczyła doszczętnie cały gołębnik. Nic nie nadaje się do ponownego wykorzystania. Zgłosili się już ludzie, którzy zaoferowali własną pracę i niektóre materiały i narzędzia. Przydałyby się jeszcze fundusze na takie prace jak: wylewka na podłogę, postawienie ścian i dachu, zakup drzwi i wyposażenia (klatki, karmniki, poidła i in.). Mile widziane byłyby nowe gołębie (10-20 szt.).

Bardzo prosimy o pomoc finansową i inną, jeśli ktoś mieszka w Stargardzie albo w okolicach. Za każdą złotówkę składamy serdeczne podziękowanie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Szymon Marcinkowski - awatar

Szymon Marcinkowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anna Wisniewska - awatar
Anna Wisniewska
158
Kayy - awatar
Kayy
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
smsmsm - awatar
smsmsm
50
Zbigniew Michalak - awatar
Zbigniew Michalak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij