Zbiórka Pożar zabrał dom samotnemu ojcu - miniaturka zdjęcia

Pożar zabrał dom samotnemu ojcu

Zbiórka Pożar zabrał dom samotnemu ojcu - zdjęcie główne

Pożar zabrał dom samotnemu ojcu

102 991 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 612 osób
Wpłać teraz
 
Dla Wojtka Drożdżyka - awatar

Dla Wojtka Drożdżyka

Organizator zbiórki

Kochani,
Naszemu przyjacielowi , Wojtkowi Drożdżykowi - samotnemu ojcu który wychowuje  4-letnia córeczkę Ingę zawalił się świat. Spłonął dom wielorodzinny, w którym  mieli mieszkanie. Kupili je zaledwie 2 miesiące temu. To miał być ich nowy rozdział w życiu – pełen szczęścia i radości tym bardziej, że niedawno Wojtek wygrał długą batalię sądową o wychowywanie dziecka.  Zamieszkali w Pieszycach – w miejscu, które dawało obojgu duże perspektywy i możliwości na rozwój małej Gusi.  I kiedy mieli powoli wychodzić na prostą w sobotę spotkała ich tragedia. Zostali bez dachu nad głowa tracąc praktycznie wszystko.

Dla Wojtka dobro małej Gusi jest priorytetem od zawsze. Do tej pory robił i dalej robi wszystko co możliwe, aby córeczka miała mimo wszystko szczęśliwe dzieciństwo, aby uśmiechała się na co dzień, aby mogła jak inne dzieci cieszyć się tym, że ma przy sobie kogoś, kto jest dla niej gwarancją bezpieczeństwa.
To ze względu na córeczkę zrezygnował z pracy na etacie i pracuje w domu prowadząc swoją firmę i ponosząc samemu ryzyko tej działalności – po to żeby zawsze jak zachodzi taka potrzeba być do dyspozycji dziecka.

Mała Gusia jest bardzo mocno związana emocjonalnie z tatą, jest oczkiem w głowie, córeczką tatusia. I ani Wojtek ani Gusia nie wyobrażają sobie świata bez siebie nawzajem. Gdyby mała córeczka nie miałaby być z tatą to dla niej zawaliłby się całkowicie jej mały świat. To by była największa tragedia życiowa dla tego dziecka.  

Dlatego pomóżmy im. Dajmy im szansę na to, aby mogli dalej razem tworzyć coś wyjątkowego, aby mała Gusia mogła się cieszyć życiem razem ze swoim tatą.
Wierzymy w Was. Każda złotówka przybliży ich do osiągnięcia celu jakim jest wspólne szczęśliwe życie.

Pieniądze zebrane przekażemy na zakup najpotrzebniejszych rzeczy oraz nowego mieszkania dla niego i jego córeczki.

Razem damy rade, warto pomagać.
Razem damy radę tak jak oni dają.


https://kontakt24.tvn24.pl/najnowsze/pozar-budynku-wielorodzinnego-dwie-osoby-nie-zyja,323223.html

https://www.tvsudecka.pl/wiadomosci/69435,tragiczny-pozar-w-pieszycach


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Skrzat - awatar

  Skrzat

  30.08.20
  30.08.20

  tak

 • Arek Jurczyk - awatar

  Arek Jurczyk

  12.07.20
  12.07.20

  Trzymajcie się mocno Będzie dobrze :)

 • Iza S. - awatar

  Iza S.

  12.07.20
  12.07.20

  Powodzenia!

 • Tomek - awatar

  Tomek

  11.07.20
  11.07.20

  Panie Wojtku, głowa do góry! Będzie dobrze!

 • Przemysław Klementowski - awatar

  Przemysław Klementowski

  09.07.20
  09.07.20

  Zachęcam do wpłaty !!!

102 991 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 612 osób
Wpłać teraz
 
Dla Wojtka Drożdżyka - awatar

Dla Wojtka Drożdżyka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 612

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
JOANNA KARNÓWKA - awatar
JOANNA KARNÓWKA
20
.... - awatar
....
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ilona - awatar
Ilona
20
Zofia Rybczak - awatar
Zofia Rybczak
20
Przemysław Woga - awatar
Przemysław Woga
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Monia - awatar
Monia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij