
Witam,wiem że ta strona jest do pomocy ludzia chorym/osoba których spotkało jakieś nie szczęście i ogólnie takie ale chcialam z ciekawości jakby spróbować dać takie ,,ogłoszenie" wiem ze fandom furry jest mocno wyzywany ale jestem w nim i chce zrobić sobie fajnego fursuita a moich rodziców nie stać by raz mi kupić wszystko(mam na razie tylko dino maske(widoczna na zdjęciu trochę) i skrawki futer z olx) prosiłabym o nie wyzywanie itp bo jak dla mnie nie robię nic złego, zbiorę te chociażby 500zl to mega fajnie, nie zbiorę to co miesiąc będzie mi mama kupować kolejne powiedzmy,,części" do całego stroju :>
Miłego dnia życzę każdego kto to czyta <3
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Rio Furr
Masz 2 pln :3